ONLINESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Spojené státy americké

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Spojené státy americké, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

nalezené výsledky Filter

Certifikát v oblasti správy digitálního obsahu

Emerson College
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Boston

Využijte svou kariéru v našem certifikátu absolventů digitálního obsahu online. Dozvíte se, co je potřeba k tomu, abyste úspěšně vytvářeli, analyzovali a spravovali obsah pro společnosti všech stupňů, od malých začínajících společností po zavedené společnosti. Náš 16-kreditový certifikát program je navržen tak, aby pomohl profesionálům, kteří chtějí učit se nové dovednosti, aby zůstali konkurenceschopné v tvorbě obsahu a strategie na dnešním trhu.

Pracovní terapie Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Online forma Kombinované 3 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Medford

Oddělení Tufts odborného terapeutika Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách je osvědčením o neudržení, které je určeno pro profesionální pracovníky škol.

Post-Bachelor's Certificate v oboru Management mezinárodního výzkumu

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Online forma Kombinované 1 - 5 roky Září 2020 Spojené státy americké Washington

Osvědčení o absolvování v mezinárodním managementu správy výzkumu je nabízeno jako samostatná možnost, nebo jako dodatečné pověření pro ty, kteří dokončují titul MS v oblasti výzkumu. V pěti zaměřených kurzech budete zkoumat aplikaci mezinárodního výzkumu a uzavírání smluv a připravujete se na kariéru v řízení mezinárodně sponzorovaného výzkumu.

Absolvent certifikátu Strategické komunikační management

Purdue University Online
Online forma Kombinované 24 týdny Leden 2020 Spojené státy americké West Lafayette

Naučte se zesílit efektivitu vaší komunikace s online certifikátem absolventa v programu Strategic Communication Management od Purdue University. Certifikační program je rychlý způsob, jak rozšířit sadu odborných dovedností pomocí školení, které vám pomůže lépe porozumět dopadové komunikaci. Tento online certifikační program může být dokončen za pouhých 24 týdnů.

Certifikát internetového marketingu

Benedictine University Online
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Lisle

Online certifikát internetového marketingu je odborně navržen vedoucími pracovníky, aby se co nejrychleji přizpůsobili webu.

Certifikace systému Wilson Reading System

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 1 rok Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Univerzita svatého Josefa nabízí jeden z jediných online vzdělávacích programů na světě pro populární Wilson Reading System® pro studenty se speciálními potřebami. Po absolvování budou mít absolventi certifikaci Wilson Reading System® a budou připraveni poskytovat studentům mnohostranné čtení v různých prostředích. Výuka tohoto programu na 10 kreditních hodin je 750 dolarů za úvěrovou hodinu plus další poplatek ve výši 300 USD za kurz.

Certifikát pro plánování podnikových zdrojů

The University of Scranton Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Scranton

Univerzita Scranton nabízí on-line certifikát na úrovni absolventů v plánování podnikových zdrojů, který pomáhá zajistit vaši pozici - a možná i zvýšit váš plat - v rozvíjejícím se poli ERP.

Cybersecurity Technologies Certificate

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Leden 2020 Spojené státy americké Utica

Online certifikát Cybersecurity Technologies poskytuje znalosti nezbytné pro efektivní navigaci na pracovišti s ohledem na počítačovou bezpečnost. Na základě počítačových hardwarových konceptů se učební osnovy zabývají rizikem zabezpečení informací a soulad, protože studenti se seznámí se základy a současnými problémy dynamického a rostoucího oboru kyberneticko-bezpečnostní bezpečnosti. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Certifikát Business Analytics

George Mason University Online
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Fairfax

Rozvíjet specifické odborné znalosti v oblasti shromažďování a analýzy dat s certifikátem Graduate in Business Analytics, který může být začleněn do 33měsíčního online kurikula MBA.

Profesní programové osvědčení v oboru maloobchodu a managementu Omnichannel (Dartmouth College)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Únor 2020 Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Posílejte svou maloobchodní kariéru tím, že se naučíte, jak efektivně předpovídat prodej, spravovat inventář a podporovat úspěšnou všesměrovou strategii.

Certifikát v oblasti řízení lidských zdrojů

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Irvine USA online + 3 více

Získejte znalosti a dovednosti potřebné k úspěšnému plnění úlohy personálu obecného.

EDGE ONLINE: Obchodní nadace

UCLA Anderson Executive Education
Online forma Denní studium Kombinované 90 dny Přihlašování započato Spojené státy americké Los Angeles + 1 více

Složitost dnešního světa práce je postavena na základních principech, které tvoří základy podnikání, bez ohledu na vaše odvětví a kdekoli jste ve světě. Porozumění těmto klíčovým zásadám je životně důležité pro každého, kdo se podniká, ať už v managementu nebo jako podnikatel. Po absolvování tohoto kurzu získají studenti výkonný nástroj pro podnikání, který jim umožní přinést větší hodnotu jejich organizacím a urychlit jejich kariéru.

Certifikace vzdělávání v raném dětství

Piedmont University Online
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Greensboro

Osnovy Certifikační program je vzdělávání v raném dětství je navržen tak, aby připravit studenty pro zachování prostředí péče o děti pro děti od narození až o osm let (nebo třetího stupně). Studenti získají znalosti o růstu a vývoje dítěte a učit nejlepší způsob, jak na podporu fyzické, emocionální a sociální vývoj dětí. Témata jako součást programu vzdělávání v raném dětství certifikátu zahrnují osnovy ...

Certifikát program - java programování

VCampus Global
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra Indie Dillí + 4 více

Programy certifikátu jsou velmi důležité v průmyslu, protože ukazují, že jste obdrželi vysoce specializovanou odbornou přípravu v Javě. V tomto kurzu Java, budete dozvědět se více in-hloubkové koncepty a syntaxi Javy

Certifikační program v oblasti řízení lidských zdrojů

California National University for Advanced Studies
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles

Program je navržen tak, aby poskytl účastníkům potřebné zázemí, které je nezbytné pro uspokojení potřeb personálního personálního oddělení v 21. století.