ONLINESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Spojené státy americké

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Spojené státy americké, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

nalezené výsledky Filter

Certifikát v oblasti správy digitálního obsahu

Emerson College
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Boston

Využijte svou kariéru v našem certifikátu absolventů digitálního obsahu online. Dozvíte se, co je potřeba k tomu, abyste úspěšně vytvářeli, analyzovali a spravovali obsah pro společnosti všech stupňů, od malých začínajících společností po zavedené společnosti. Náš 16-kreditový certifikát program je navržen tak, aby pomohl profesionálům, kteří chtějí učit se nové dovednosti, aby zůstali konkurenceschopné v tvorbě obsahu a strategie na dnešním trhu.

Online certifikát z angličtiny do španělštiny Překladatelské studie

Adelphi University
Kampus Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Garden City

Adelphi University vybudovala vysoce kvalitní, akademicky přísný on-line anglický-španělský překlad studijního programu Certificate Studies, který poskytuje dvojjazyčným jednotlivcům možnost rychle a pohodlně rozvíjet dovednosti, které jsou ve vysoké poptávce.

Post-bakalářský certifikát ve vědě, technice a mezinárodních bezpečnostních studiích

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Online forma Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Washington

Osvědčení o vědě, technologii a mezinárodní bezpečnosti nabízí studentům znalosti a znalosti o širokém spektru ohrožení bezpečnosti Spojených států v našem novém století. Osvědčení o vědě, technice a mezinárodní bezpečnosti čerpá z odborníků ve vládě, mezinárodních vztazích, biologických vědách a vojenských záležitostech, aby studentům poskytl nástroje pro analýzu hrozeb, které napadají bezpečnost USA doma i v zahraničí.

Pracovní terapie Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Online forma Kombinované 3 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Medford

Oddělení Tufts odborného terapeutika Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách je osvědčením o neudržení, které je určeno pro profesionální pracovníky škol.

Absolvent certifikátu Strategické komunikační management

Purdue University Online
Online forma Kombinované 24 týdny Srpen 2019 Spojené státy americké West Lafayette

Naučte se zesílit efektivitu vaší komunikace s online certifikátem absolventa v programu Strategic Communication Management od Purdue University. Certifikační program je rychlý způsob, jak rozšířit sadu odborných dovedností pomocí školení, které vám pomůže lépe porozumět dopadové komunikaci. Tento online certifikační program může být dokončen za pouhých 24 týdnů.

Osvědčení o způsobilosti k studiu autismu

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Philadelphia

Osvědčení o odborné způsobilosti ve studiích autismu je zaměřeno na pedagogy bez bakalářského titulu, nebo kteří se nesnaží o certifikaci zkušebního komisaře pro ověřování asistentů asistovaného chování (Board Certified Assistant Behavior Analyst - BCaBA), aby byli připraveni pomáhat a posilovat autistické jednotlivce. Tento certifikát obsahuje pouze pět non-praktických kurzů v programu autistických studií. Vezměte prosím na vědomí, že pro tuto možnost není k dispozici finanční podpora.

Certifikát internetového marketingu

Benedictine University Online
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Lisle

Online certifikát internetového marketingu je odborně navržen vedoucími pracovníky, aby se co nejrychleji přizpůsobili webu.

Certifikát pro plánování podnikových zdrojů

The University of Scranton Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Scranton

Univerzita Scranton nabízí on-line certifikát na úrovni absolventů v plánování podnikových zdrojů, který pomáhá zajistit vaši pozici - a možná i zvýšit váš plat - v rozvíjejícím se poli ERP.

Cyber ​​Policy Certificate

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Srpen 2019 Spojené státy americké Utica

Online certifikát pokročilých studií v oblasti kybernetické politiky se zabývá komplexním propojením technických, právních, sociálních, etických, kulturních a mezinárodních aspektů kybernetické bezpečnosti a operací kyberprostoru. Studenti se zabývají aktuálními problémy v národním i mezinárodním měřítku a zkoumají předpisy v komplikované oblasti kybernetické politiky. Program 18 osvědčení o kreditu, který může být dokončen za pouhý rok, se může bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Certifikát analýzy aplikovaného chování

George Mason University Online
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Fairfax

Online absolventský certifikát v aplikované behaviorální analýze nabízí George Mason University, který poskytuje pokročilé studium pro učitele, vedoucí škol a další, kteří chtějí dále rozvíjet své vlastní vzdělávání.

Online certifikát v Internetu věcí: Aplikace a příležitosti

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Online forma Kombinované 9 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online

Prozkoumejte nástroje, technologie, platformy a jazyky používané k vytváření vzrušujících nových připojených zařízení.

Certifikát Paralegal Studies

Brighton College
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Září 2019 Spojené státy americké USA Online + 1 více

Institut Paralegal nabízí příležitost k tomu, abyste přidali konkurenční výhodu vašemu postavení v oblasti Paralegal tím, že nabídnete program Certifikát Paralegal. Nabízíme také programy Paralegal Continuing Education, které vám pomohou udržet tuto konkurenční výhodu, když budete pokračovat v pokročilých příležitostech kariéry.

Phr & SPHR certifikace Přípravný kurz

Rowan University College of Business
Online forma Kombinované 13 týdny Září 2019 Spojené státy americké Glassboro

Tento 13-týdenní SHRM Learning System Kurz je navržen tak, aby připravit účastníky pro PHR a certifikačních zkoušek SPHR spravovaných lidských zdrojů Certifikační institut (HRCI). Můžete použít tento kurz získat důkladné znalosti o řízení lidských zdrojů, nebo k přípravě na zkoušku HRCI.

Certifikát program - java programování

VCampus Global
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Los Angeles Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra Indie Delhi + 4 více

Programy certifikátu jsou velmi důležité v průmyslu, protože ukazují, že jste obdrželi vysoce specializovanou odbornou přípravu v Javě. V tomto kurzu Java, budete dozvědět se více in-hloubkové koncepty a syntaxi Javy

EDGE ONLINE: Obchodní nadace

UCLA Anderson Executive Education
Online forma Denní studium Kombinované 90 dny Přihlašování započato Spojené státy americké Los Angeles + 1 více

Složitost dnešního světa práce je postavena na základních principech, které tvoří základy podnikání, bez ohledu na vaše odvětví a kdekoli jste ve světě. Porozumění těmto klíčovým zásadám je životně důležité pro každého, kdo se podniká, ať už v managementu nebo jako podnikatel. Po absolvování tohoto kurzu získají studenti výkonný nástroj pro podnikání, který jim umožní přinést větší hodnotu jejich organizacím a urychlit jejich kariéru.