Filter
Certifikát
Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

Soudce Program trestní obvykle nabízí kurzy, které učí studenty dovednosti a znalosti potřebné k práci v oblasti vymáhání práva. Předměty v programu může zahrnovat policejní, kriminologie, počítačové kriminalitě, etiky, správu, bezpečností na hranicích a oprav.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Trestní právo

University of Essex Online

Náš certifikát v programu trestního soudnictví je vyučován na částečný úvazek a je uznáván na národní úrovni. ... [+]

Náš certifikát v programu trestního soudnictví je vyučován na částečný úvazek a je uznáván na národní úrovni. Je to ekvivalent poloviny prvního ročníku bakalářského studia a je otevřen každému, kdo má zájem o trestní soudnictví. Program je široce založený a jeho cílem je vybavit studenty pochopením rychle se měnícího prostředí trestní justice. Kurz se zaměřuje na národní, právní a politické otázky, které čelí systému trestního soudnictví, a seznámí studenty s problémy, jimž čelí tvůrci politik a odborníci. Studenti zkoumají široké kriminologické otázky, jako je teorie, výzkum, prevence kriminality, trestání a rehabilitace.... [-]

Spojené království Colchester
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
16 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině