$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikáty jsou prostředky jednotlivcům k získání specifických znalostí o konkrétním předmětu, jako je financování nebo řízení. Tento program může pomáhat jednotlivcům postupovat nahoru v jejich kariéře nebo vystupovat v kariéře pool pro lepší postavení. Co je certifikát v technickém psaní? Technické písmo se obecně označuje jako psaní technických materiál… Čtěte více

Certifikáty jsou prostředky jednotlivcům k získání specifických znalostí o konkrétním předmětu, jako je financování nebo řízení. Tento program může pomáhat jednotlivcům postupovat nahoru v jejich kariéře nebo vystupovat v kariéře pool pro lepší postavení.

Co je certifikát v technickém psaní? Technické písmo se obecně označuje jako psaní technických materiálů, jako jsou návody k použití, počítačový hardware a technické zprávy. V poslední době byl tento termín aplikován na širší pole zahrnující životopis a životopis, stejně jako psaní grantů. Tento certifikát program může pomoci jednotlivcům učit se technické aspekty psaní a zkoumání návrhů grantů a pokračuje. Zahrnuté témata mohou zahrnovat návrh dokumentů, technické úpravy a výzkum v různých oblastech.

Během tohoto certifikačního programu mohou účastníci získat dovednosti nezbytné pro vstup nebo postup na pracovišti. Patří sem komunikační dovednosti se silným důrazem na psaní, odborné editační dovednosti a dovednosti kritického myšlení, které efektivně řeší problémy.

Certifikáty budou stát různé částky v závislosti na programu a instituci nabízející certifikát. Jednotlivci, kteří mají zájem o certifikát v technickém psaní, by měli vyhledávat potenciální programy, aby našli ten, který vyhovuje jejich potřebám.

Certifikát v technickém psaní může jednotlivcům umožnit, aby rozšířili své kariérové ​​zaměření nebo rychle posunuli pozice. Mezi nejrůznější možnosti kariéry patří technický spisovatel pro technologickou společnost, která vytváří návody, profesionální životopis nebo spisovatel, spisovatel grantových návrhů, spisovatel průvodce jakýmkoli produktem, který vyžaduje vysvětlení pro použití a novinář .

Zlepšení vašeho vzdělání může také zlepšit vaše možnosti kariéry. Instituce po celém světě nabízejí certifikát v technických psacích programech a on-line programy poskytují studentům větší flexibilitu. Pro pomoc při výběru správného kurzu vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
Kurzy | PhD | MSc
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název

Algonquin College
Ottawa, Kanada

Pro splnění těchto úkolů mají technickí komunikátoři schopnost ovládat jazyk, analytické myšlení, technické porozumění a řízení projektů.

Pro splnění těchto úkolů mají technickí komunikátoři schopnost ovládat jazyk, analytické myšlení, technické porozumění a řízení projektů. -
Graduate Certificate
Denní studium
Angličtina
Online forma
 
The University of Iowa
Iowa City, Spojené státy americké

Zvyšte svůj potenciál psaní na špičkové univerzitě pro psaní. Kurzy vyučuje poutavá fakulta včetně absolventů Workshopu spisovatelů v Iowě.

Zvyšte svůj potenciál psaní na špičkové univerzitě pro psaní. Kurzy vyučuje poutavá fakulta včetně absolventů Workshopu spisovatelů v Iowě. -
Certifikát
Angličtina