Filter
Certifikát
Spojené státy americké Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je akademický kurz, který se zaměřuje na konkrétní obor. Tyto programy jsou ideální pro studenty, kteří jsou v současné době pracují, ale chtějí zvýšit své znalosti a dovednosti nastavit tak, aby se kvalifikovaly pro kariérní postup a lépe placení pozic.

Kurzy a programy ve sportovním vědy, sportovní činnosti nebo sportovní fyzioterapii připravit studenty trénovat, spravovat nebo pomáhat sportovní organizace. Studenti, kteří se zaměřují na rehabilitaci a trénink může také pracovat ve školách nebo rekreačních organizací.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Sport, Spojené státy americké, Dálkové

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Chcete prodloužit vášeň pro hraní do životaschopné kariéry? Podle zprávy společnosti PwC se očekává, že celosvětový průmysl videohry bude růst na úrovni CAGR 4,8% z 71,3 ... [+]

Přehled

Chcete prodloužit vášeň pro hraní do životaschopné kariéry? Podle zprávy společnosti PwC se očekává, že celosvětový průmysl videohry bude růst na úrovni CAGR 4,8% z 71,3 miliardy dolarů v roce 2015 na 90,1 miliardy dolarů v roce 2020.

Tradiční atletické oděvní společnosti, jako jsou Nike, Adidas a Under Armor, se očekávají, že v nadcházejících letech budou soutěžit o práva dresu družstev a významné telekomunikační společnosti získají poskytovatele programového centra. Také inovace v schopnostech streamingu videa přicházejí právě včas pro herní platformy a tituly, aby se využila hodnota jejich mediálních práv. Vzhledem k tomu, že se rozvíjejí obchodní příležitosti, bude odvětví vytvářet poptávku po odborných pracovnících se správnou kombinací školení, vášně a znalostí.... [-]

Spojené státy americké USA Online
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
5 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině