ONLINESTUDIES.CZ

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

nalezené výsledky Filter

Certifikát v oblasti správy digitálního obsahu

Emerson College
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Boston

Využijte svou kariéru v našem certifikátu absolventů digitálního obsahu online. Dozvíte se, co je potřeba k tomu, abyste úspěšně vytvářeli, analyzovali a spravovali obsah pro společnosti všech stupňů, od malých začínajících společností po zavedené společnosti. Náš 16-kreditový certifikát program je navržen tak, aby pomohl profesionálům, kteří chtějí učit se nové dovednosti, aby zůstali konkurenceschopné v tvorbě obsahu a strategie na dnešním trhu.

Online absolvent certifikát v nouzi management

Adelphi University
Kampus Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Garden City

Adelphi University Online Graduate Certificate in Emergency Management efektivně a efektivně vybavuje studenty znalostmi a dovednostmi, které se vztahují na všechny disciplíny a průmysl - za pouhý rok. Jak ukazují nedávné události, manažery v organizacích všech velikostí a v každém regionu musí být připraveny při nouzovém úderu.

Post-bakalářský certifikát v biotechnologickém podniku

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Online forma Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Washington

Tento certifikát společnosti Johns Hopkins v biotechnologii Enterprise nabízí příležitost seznámit se s kritickými aspekty vývoje produktů biotechnologie, včetně toho, jak vytvořit nový podnik, finance, marketing a další oblasti komercializace. Tento certifikát je ideální pro studenty, kteří chtějí zapojit se do biotechnologického podniku mimo vědu.

Pracovní terapie Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Online forma Kombinované 3 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Medford

Oddělení Tufts odborného terapeutika Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách je osvědčením o neudržení, které je určeno pro profesionální pracovníky škol.

Absolvent certifikátu Strategické komunikační management

Purdue University Online
Online forma Kombinované 24 týdny Srpen 2019 Spojené státy americké West Lafayette

Naučte se zesílit efektivitu vaší komunikace s online certifikátem absolventa v programu Strategic Communication Management od Purdue University. Certifikační program je rychlý způsob, jak rozšířit sadu odborných dovedností pomocí školení, které vám pomůže lépe porozumět dopadové komunikaci. Tento online certifikační program může být dokončen za pouhých 24 týdnů.

Osvědčení o Základy pozitivní psychologie

Universidad Tecmilenio
Online forma Kombinované 3 měsíce Červenec 2019 Mexiko Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 více

Vybudujte svůj životní plán stanovením jasných cílů a akcí k jeho dosažení, stejně jako zhodnocení každodenního chování základních prvků pohody.

Pensylvánie PK-12 učitelka neslyšících a těžko slyšitelných certifikací

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 5 semestry Září 2019 Spojené státy americké Philadelphia

Udělejte rozdíl ve studentských životech a vydělejte Online učitele neslyšících a neslyšících PK-12 certifikací. Posílit a rozšířit své pedagogické schopnosti s cílem podpořit učení a rozvoj u dětí se ztrátou sluchu. Naše hluché a neslyšící certifikační kurzy nabízejí důkladné analýzy týkající se vzdělávání neslyšících a neslyšících studentů a zahrnují určené činnosti pro splnění standardů státní praxe v terénu.

Certifikát internetového marketingu

Benedictine University Online
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Lisle

Online certifikát internetového marketingu je odborně navržen vedoucími pracovníky, aby se co nejrychleji přizpůsobili webu.

Certifikát pro plánování podnikových zdrojů

The University of Scranton Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Scranton

Univerzita Scranton nabízí on-line certifikát na úrovni absolventů v plánování podnikových zdrojů, který pomáhá zajistit vaši pozici - a možná i zvýšit váš plat - v rozvíjejícím se poli ERP.

Cybersecurity Technologies Certificate

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Srpen 2019 Spojené státy americké Utica

Online certifikát Cybersecurity Technologies poskytuje znalosti nezbytné pro efektivní navigaci na pracovišti s ohledem na počítačovou bezpečnost. Na základě počítačových hardwarových konceptů se učební osnovy zabývají rizikem zabezpečení informací a soulad, protože studenti se seznámí se základy a současnými problémy dynamického a rostoucího oboru kyberneticko-bezpečnostní bezpečnosti. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Certifikát Business Analytics

George Mason University Online
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Fairfax

Rozvíjet specifické odborné znalosti v oblasti shromažďování a analýzy dat s certifikátem Graduate in Business Analytics, který může být začleněn do 33měsíčního online kurikula MBA.

Certifikát v oblasti řízení lidských zdrojů

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Irvine USA Online + 3 více

Získejte znalosti a dovednosti potřebné k úspěšnému plnění úlohy personálu obecného.

Online PMP školení - 35 hodin PMP kurz

Master of Project Academy
Online forma Kombinované 35 hodiny Spojené státy americké USA Online

Certifikace PMP® je jedním z nejcennějších aktiv, které byste mohli získat, pokud plánujete posílit svou kariéru v oblasti řízení projektů. Vzhledem k tomu, že zpráva PMI Talent Gap předpovídá 15,7 milionu nových pracovních míst pro řízení projektů vytvořených do roku 2020 v sedmi průmyslových odvětvích náročných na projekty, v současné době existuje obrovská poptávka po certifikovaných PM odborníků mezi zaměstnavateli.

řízení lidských zdrojů osvědčení

University of Phoenix Online
Online forma Kombinované 3 týdny Září 2019 Spojené státy americké Phoenix

Učení, jak vést tým, delegovat odpovědnost, a řídit ostatní jsou dovednosti, které studenti budou rozvíjet při vyplňování tohoto certifikátu program.

živnostenského listu

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Eau Claire

13-úvěr on-line certifikát je nabízena pro ty, kteří nemají bakalářský titul v oblasti obchodu. Kurzy v osvědčení programu mohou být použity k programu předpoklady MBA kurzu.