ONLINESTUDIES.CZ

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

nalezené výsledky Filter

Certifikát v oblasti správy digitálního obsahu

Emerson College
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Boston

Využijte svou kariéru v našem certifikátu absolventů digitálního obsahu online. Dozvíte se, co je potřeba k tomu, abyste úspěšně vytvářeli, analyzovali a spravovali obsah pro společnosti všech stupňů, od malých začínajících společností po zavedené společnosti. Náš 16-kreditový certifikát program je navržen tak, aby pomohl profesionálům, kteří chtějí učit se nové dovednosti, aby zůstali konkurenceschopné v tvorbě obsahu a strategie na dnešním trhu.

Pracovní terapie Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Online forma Kombinované 3 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Medford

Oddělení Tufts odborného terapeutika Pokročilé profesní osvědčení v praxi na školách je osvědčením o neudržení, které je určeno pro profesionální pracovníky škol.

Post-bakalářský certifikát v Government Analytics

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Online forma Kombinované 1 - 5 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Osvědčení Johns Hopkins v kurikule programu Government Analytics poskytuje studentům základní dovednosti v oblasti statistické analýzy a příležitost rozvíjet odborné znalosti v oblasti specializace, včetně pokročilých statistik, geoprostorových analýz, politického chování a analýzy veřejné politiky a veřejného řízení.

Absolvent certifikátu Strategické komunikační management

Purdue University Online
Online forma Kombinované 24 týdny Leden 2020 Spojené státy americké West Lafayette

Naučte se zesílit efektivitu vaší komunikace s online certifikátem absolventa v programu Strategic Communication Management od Purdue University. Certifikační program je rychlý způsob, jak rozšířit sadu odborných dovedností pomocí školení, které vám pomůže lépe porozumět dopadové komunikaci. Tento online certifikační program může být dokončen za pouhých 24 týdnů.

Certifikát internetového marketingu

Benedictine University Online
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Lisle

Online certifikát internetového marketingu je odborně navržen vedoucími pracovníky, aby se co nejrychleji přizpůsobili webu.

Zvláštní vzdělávací certifikace

Saint Joseph's University Online
Online forma Kombinované 5 semestry Září 2020 Spojené státy americké Philadelphie

Učitelé s kvalifikací na výuku studentů se zdravotním postižením - ať už je to fyzická, intelektuální, emocionální nebo jakákoli kombinace, jsou ve vysoké poptávce. Získejte online certifikát pro speciální vzdělávání a připravte se na tuto naléhavou úlohu, abyste se naučili osvědčené postupy efektivního výuky studentů se speciálními potřebami a pomoci jim úspěšně se učit. Certifikace ve speciálním vzdělávání může být získána samostatně nebo jako součást magisterského studia ve speciálním vzdělávání. Náš on-line program byl vyvinut pro profesionální učitele, kteří chtějí upřesnit a rozvíjet svou schopnost uspokojovat potřeby studentů, kteří vyžadují zvláštní pozornost.

Certifikát pro plánování podnikových zdrojů

The University of Scranton Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Scranton

Univerzita Scranton nabízí on-line certifikát na úrovni absolventů v plánování podnikových zdrojů, který pomáhá zajistit vaši pozici - a možná i zvýšit váš plat - v rozvíjejícím se poli ERP.

Osvědčení o finanční kriminalitě a dodržování předpisů

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Leden 2020 Spojené státy americké Utica

Online osvědčení o pokročilých studiích v oblasti finančního trestného činu a operací souvisejících s dodržováním předpisů učí dovednosti a techniky pro shromažďování, analýzu a uchovávání důkazů souvisejících s hospodářskou a finanční kriminalitou. Studenti se naučí praktické vyšetřovací schopnosti pomocí nejmodernějších a nejaktuálnějších nástrojů a technologií. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Certifikát analýzy aplikovaného chování

George Mason University Online
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Fairfax

Online absolventský certifikát v aplikované behaviorální analýze nabízí George Mason University, který poskytuje pokročilé studium pro učitele, vedoucí škol a další, kteří chtějí dále rozvíjet své vlastní vzdělávání.

Program profesionálního certifikátu v oblasti digitálního marketingu a sociálních sítí (Universidad Galileo)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 10 týdny Leden 2020 Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Naučte se spojit svou značku se světem. Naučte se vytvářet efektivní strategie pro sociální média a digitální marketing s Mentorem Google v oblasti marketingu.

Online certifikát v obchodní správě

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Online forma Kombinované 9 - 18 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Irvine USA online + 1 více

Tato série kurzů poskytuje pevný základ v základním řízení podniku a zajišťuje, že budete vystaveni těm prvkům, které jsou nezbytné pro úspěch manažera ve veřejném nebo soukromém sektoru.

Online certifikát: Certifikovaný Blockchain Expert ™ V2

Blockchain Council
Online forma Denní studium Kombinované 6 hodiny Přihlašování započato Spojené státy americké Vlašský ořech + 1 více

Certifikovaný blokový expert je profesionál, který hluboce chápe blokovou technologii a může vytvářet blokové aplikace pro firmy. Certifikovaný Blockchain Expert je vyčerpávající výcvik, program založený na zkouškách, jehož cílem je poskytnout hluboké praktické znalosti v technologii blockchain.

Certifikát program - sítě & linux správa

VCampus Global
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles Spojené arabské emiráty Al Jazirah Al Hamra Indie Dillí + 4 více

Programy certifikátu jsou velmi důležité v průmyslu, protože ukazují, že jste obdrželi vysoce specializovanou odbornou přípravu v oblasti sítí a Linux Administration. Jedná se o certifikační program poskytnout jediný odkaz

Certifikační program v oblasti řízení lidských zdrojů

California National University for Advanced Studies
Online forma Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Los Angeles

Program je navržen tak, aby poskytl účastníkům potřebné zázemí, které je nezbytné pro uspokojení potřeb personálního personálního oddělení v 21. století.

Online PMP školení - 35 hodin PMP kurz

Master of Project Academy
Online forma Kombinované 35 hodiny Spojené státy americké USA online

Certifikace PMP® je jedním z nejcennějších aktiv, které byste mohli získat, pokud plánujete posílit svou kariéru v oblasti řízení projektů. Vzhledem k tomu, že zpráva PMI Talent Gap předpovídá 15,7 milionu nových pracovních míst pro řízení projektů vytvořených do roku 2020 v sedmi průmyslových odvětvích náročných na projekty, v současné době existuje obrovská poptávka po certifikovaných PM odborníků mezi zaměstnavateli.