$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikační programy pomáhají jednotlivcům získat vzdělání v oblasti, jako je podnikání nebo řízení. Tyto programy mohou být dokončeny do 12 měsíců. Co je certifikát v odborném psaní? Na první pohled je profesionální psaní písemných dokumentů, jako jsou například životopisy, obchodní návrhy a návrhy na udělení grantu, abychom jmenovali několik. Tento certif… Čtěte více

Certifikační programy pomáhají jednotlivcům získat vzdělání v oblasti, jako je podnikání nebo řízení. Tyto programy mohou být dokončeny do 12 měsíců.

Co je certifikát v odborném psaní? Na první pohled je profesionální psaní písemných dokumentů, jako jsou například životopisy, obchodní návrhy a návrhy na udělení grantu, abychom jmenovali několik. Tento certifikát program může vybavit jednotlivce s znalostmi psát odborné dokumenty způsobem, který odráží obchodní cíle a hodnoty. Studenti mohou studovat témata jako granty a psaní návrhů, technické úpravy, metody výzkumu a organizace psaní. Mohou také se naučit psát e-maily, dopisy a zprávy pro firmy.

Prostřednictvím tohoto certifikačního kurzu jednotlivci mohou posílit své komunikační schopnosti, získat neocenitelné výzkumné dovednosti a být schopni kriticky myslet a řešit problémy prostřednictvím profesionálního psaní. Jedná se o dovednosti, které jsou ve vysoké poptávce v řadě profesních oborů.

Certifikát v odborném psaní může stát různé ceny v závislosti na instituci, kterou si jednotlivec zvolí. Vyšetřování potenciálních škol a programů může pomoci studentům vybrat správný program certifikátů pro ně.

Profesionální psaní je dovednost, kterou si mnoho zaměstnavatelů přálo v dobrém zaměstnance, což je důvod, proč certifikát v odborném psaní může pomoci jednotlivci vyniknout v davu potenciálních zaměstnanců. Možnosti pro kariéru s tímto studijním programem zahrnují grantový a návrhářský spisovatel pro neziskové podniky, technický redaktor, administrativní asistent nebo vedoucí kanceláře nebo dokonce lékařský spisovatel pro zdravotnickou společnost. K dispozici je také možnost stávat se na volné noze a nabízet služby firmám v jakékoli oblasti.

Společně s institucemi po celém světě, které nabízejí certifikát v odborném psaní, který vám pomůže dosáhnout vaší kariéry, existují možnosti online, pokud potřebujete program, který nabízí větší flexibilitu ve vašem plánu. Chcete-li získat správné certifikáty, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Washington, Spojené státy americké

Johns Hopkins certifikát ve vědeckém psaní je flexibilní, na částečný úvazek program on-line tříd a tváří v tvář rezidence, infused s prestiž, kvalitu a hodnotu Johns Hopkins ... +

Johns Hopkins certifikát ve vědeckém psaní je flexibilní, na částečný úvazek program on-line tříd a tváří v tvář rezidence, infused s prestiž, kvalitu a hodnotu Johns Hopkins University. -
Certifikát
Kombinované studium
Angličtina
Online forma
 
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Zvyšte své schopnosti psát, jak se naučíte vytvářet jasná a efektivní sdělení pro lepší komunikaci v podnikovém prostředí.

Zvyšte své schopnosti psát, jak se naučíte vytvářet jasná a efektivní sdělení pro lepší komunikaci v podnikovém prostředí. -
Certifikát
Denní studium
Kombinované studium
12 týdny
Angličtina
Zář 2022
Online forma