Filter
Certifikát
Spojené království Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikáty jsou jednotky studia, které pomáhají studentům získat dovednosti a vzdělání potřebné pro kariéru v konkrétních oblastech. Mnoho vysokých škol a univerzit nabízejí programy certifikátu, a některé z nich mohou být dokončen v jak malý jako jeden rok studia.

Studenti práva studovat pravidla společnosti zavést řídit chování, které jsou vynuceny prostřednictvím sociálních institucí. Zákony se liší široce od společnosti ke společnosti, a lze rozdělit do zákonů občanského a náboženského původu.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Právo, Spojené království

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Central Law Training

CLT Skotsko je také s potěšením nabízí online certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky, která zavádí osvědčené metody řízení a přizpůsobuje nich, aby byly re ... [+]

CLT Skotsko je také s potěšením nabízí online certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky, která zavádí osvědčené metody řízení a přizpůsobuje nich, aby byly relevantní a použitelné pro právní sektor. Budete seznámeni s strukturované přístupy, které zajišťují potkáte podnikatelských cílů při současném zvýšení hodnoty klienta a zajištění ziskovosti. Řada šablon jsou k dispozici a budete se řídit při jejich používání, aby se jim pracovat pro vás nejlepší. Kurz je zakončen pružně on-line kolem jiných závazků. Po dokončení obdržíte certifikát v oblasti projektového řízení pro právníky zadávané CLT Skotska ve spolupráci s University of Strathclyde.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Kombinované
6 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině