ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikáty jsou jednotky studia, které pomáhají studentům získat dovednosti a vzdělání potřebné pro kariéru v konkrétních oblastech. Mnoho vysokých škol a univerzit nabízejí programy certifikátu, a některé z nich mohou být dokončen v jak malý jako jeden rok studia.

Právo a předpisy jsou soubory pravidel a pokynů vytvořených lidmi je třeba se řídit jinými lidmi. Dělení této oblasti zahrnují vše od mezinárodních vládních vztahů k zajištění vhodných obchodních praktik.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

4 Výsledky v Právo, Spojené státy americké Filter

Certifikát Paralegal Studies

Brighton College
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Září 2020 Spojené státy americké USA online + 1 více

Institut Paralegal nabízí příležitost k tomu, abyste přidali konkurenční výhodu vašemu postavení v oblasti Paralegal tím, že nabídnete program Certifikát Paralegal. Nabízíme také programy Paralegal Continuing Education, které vám pomohou udržet tuto konkurenční výhodu, když budete pokračovat v pokročilých příležitostech kariéry.

Osvědčení o vyšetřování finančního zločinu

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Leden 2020 Spojené státy americké Utica

Osvědčení online o vyšetřování finančních trestných činů učí studenty shromažďovat, analyzovat a uchovávat důkazy související s finanční kriminalitou. Pomocí nejmodernějších nástrojů a technologií se studenti naučí praktické forenzní vyšetřovací dovednosti spolu s kriticky myslícími dovednostmi, pochopením účetních zásad a pečlivým pochopením vyšetřovacího auditu. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Osvědčení o vyšetřování počítačové kriminality a podvodů

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Leden 2020 Spojené státy americké Utica

Online osvědčení o vyšetřování počítačových trestných činů a podvodů pomáhá studentům porozumět tomu, jak jsou kybernetické technologie využívány k vyšetřování finančních trestných činů, trestné činnosti v oblasti bílé límečky a vyšetřování podvodů. Naučte se uplatňovat technické, právní a etické koncepce k provádění vyšetřování počítačové kriminality s vysokou technologií a používat platební systémy pro detekci a prevenci podvodů. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College.

Osvědčení o počítačovém forenzním

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Leden 2020 Spojené státy americké Utica

Osvědčení o pokročilých studiích o počítačovém forenzním učí studenty, jak používat počítačové a síťové forenzní nástroje a techniky k vyšetřování počítačové kriminality, podvodů, terorismu, dětské pornografie a dalších nezákonných činností. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College. Kurzy také pomáhají připravit studenty na testování profesionální certifikace EC-Council Certified Hacking Forensic Investigator (CHFI).