Filter
Certifikát
Malajsie

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malajsie.

certifikační programy, které lze získat za zhruba rok, se skládá z akademických tříd, které jsou nabízeny v různých úrovní a schopností. Pregraduální i postgraduální studenty v závislosti na jejich oboru, mohou získat certifikáty.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Univerzity pro titul bakaláře Malajsie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malajsie zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Eruditus Executive Education

Výkonný program ve všeobecném managementu (EPGM) zavádí vedoucí pracovníky z poloviny kariéry a vedoucí pracovníky z rozvíjejících se trhů až po nejnovější pozici MIT v o ... [+]

Výkonný program ve všeobecném managementu

Výkonný program ve všeobecném managementu (EPGM) zavádí vedoucí pracovníky z poloviny kariéry a vedoucí pracovníky z rozvíjejících se trhů až po nejnovější pozici MIT v oblasti inovací, strategie, rozhodování a vedení.

O programu

Program vysvětluje účastníky ekosystému MIT, vedoucím fakultám MIT a rámcům. Během 6-7 měsíců se účastníci naučí dovednosti, které potřebují k přesunu na další úroveň ve svých společnostech a v další fázi své kariéry. Tento jedinečný multi-modulární program je určen pro tři výkonné certifikáty MIT Sloan Executive Education:

Vedení a vedeníStrategie a inovaceTechnologie, operace a řízení hodnotového řetězceProč byste měli tento program zvážit?... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
7 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině