ONLINESTUDIES.CZ

Certifikáty jsou jednotky studia, které pomáhají studentům získat dovednosti a vzdělání potřebné pro kariéru v konkrétních oblastech. Mnoho vysokých škol a univerzit nabízejí programy certifikátu, a některé z nich mohou být dokončen v jak malý jako jeden rok studia.

Forenzní věda zahrnuje mnoho různých témat, včetně analýzy otisků prstů, mapování DNA, rekonstrukci scény z trestné činnosti, rukopisu, kriminální psychologie a další. Mnoho vysokoškolských institucí nabízí kurzy forenzní pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o právních aplikacích vědy.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

1 Výsledky v Forenzní věda, Severní Amerika Filter

Osvědčení o počítačovém forenzním

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Srpen 2019 Spojené státy americké Utica

Osvědčení o pokročilých studiích o počítačovém forenzním učí studenty, jak používat počítačové a síťové forenzní nástroje a techniky k vyšetřování počítačové kriminality, podvodů, terorismu, dětské pornografie a dalších nezákonných činností. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College. Kurzy také pomáhají připravit studenty na testování profesionální certifikace EC-Council Certified Hacking Forensic Investigator (CHFI).