ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je akademický kurz, který se zaměřuje na konkrétní obor. Tyto programy jsou ideální pro studenty, kteří jsou v současné době pracují, ale chtějí zvýšit své znalosti a dovednosti nastavit tak, aby se kvalifikovaly pro kariérní postup a lépe placení pozic.

Forenzní věda je studium toho, jak mohou být použity vědecké principy pro občanské a trestní právo. Program vědeckého vysokoškolského vzdělávání by se mohl týkat předmětů, jako je analýza otisků prstů nebo zpracování digitálních důkazů, stejně jako mnoho dalších zajímavých témat.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Forenzní věda Filter

Certifikát v CHFI Počítačový hacker Forenzní vyšetřovatel

The Learning People
Online forma Denní studium Kombinované Srpen 2019 Spojené království Brighton Irsko Dublin Austrálie Sydney Nový Zéland Wellington + 6 více

Chcete komplexní školení týkající se hlavních forenzních scénářů? Pak je kurz pro počítačové hackování forenzních vyšetřovatelů pro vás.

Osvědčení o počítačovém forenzním

Utica College Online
Online forma Kombinované 1 rok Srpen 2019 Spojené státy americké Utica

Osvědčení o pokročilých studiích o počítačovém forenzním učí studenty, jak používat počítačové a síťové forenzní nástroje a techniky k vyšetřování počítačové kriminality, podvodů, terorismu, dětské pornografie a dalších nezákonných činností. Osmnáct kreditních certifikátů, které mohou být dokončeny za pouhý rok, lze bez problémů převést na vysokou školu Utica College. Kurzy také pomáhají připravit studenty na testování profesionální certifikace EC-Council Certified Hacking Forensic Investigator (CHFI).