close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikační programy jsou navrženy tak, aby doplňovaly a rozšiřovaly formální učení a odborné zkušenosti. Nabízené na úrovni vysokoškoláků i absolventů, tyto programy obvykle poskytují hloubkové studium vybraných témat nebo problémů. Co je certifikát ve výkonných programech? Většina vzdělávacích programů pro manažery se zaměřuje na potřeby manažerů a vedo… Čtěte více

Certifikační programy jsou navrženy tak, aby doplňovaly a rozšiřovaly formální učení a odborné zkušenosti. Nabízené na úrovni vysokoškoláků i absolventů, tyto programy obvykle poskytují hloubkové studium vybraných témat nebo problémů.

Co je certifikát ve výkonných programech? Většina vzdělávacích programů pro manažery se zaměřuje na potřeby manažerů a vedoucích pracovníků, kteří se zajímají o průběžné vzdělávání a rozvoj. Výkonný program, ať už online nebo osobně, poskytuje příležitost k vybudování dovedností, které mohou studenty a jejich firmy přijmout na další úroveň. Kohortní skupiny vedoucích pracovníků mají příležitost zaměřit se na konkrétní výzvy vedení a vedení v podpůrném prostředí.

Zvláštní dovednosti obsažené v konkrétním programu budou do jisté míry záviset na potřebách studentů ve třídě. Většina školních vzdělávacích programů však bude zahrnovat témata jako strategické plánování a vedení týmu. Navíc tyto kurzy často používají model studie případů k prozkoumání otázek rozhodování a etiky. A konečně, mnoho programů se zaměří na efektivní komunikaci.

Výkonné programy na úrovni certifikátů jsou nabízeny institucemi všech druhů a přizpůsobeny tak, aby splňovaly specifické potřeby vedoucích pracovníků na různých úrovních v různých průmyslových odvětvích. Je užitečné kontaktovat programy, které vás zajímají, abyste získali informace o celkových nákladech.

Změny v technologiích a podnikových systémech přispěly v posledních letech k rostoucí poptávce po výkonném vzdělávání. Tyto programy nabízejí studentům příležitost podívat se na velký obraz pro sebe a své odvětví a plánovat budoucnost. Správný program může zlepšit příležitosti pro rozvoj v rámci současné společnosti a zvýšit potenciál pro boční a vzestupný pohyb v různých průmyslových odvětvích nebo poskytnout nástroje, které je třeba podnikatelem.

Certifikáty výkonných programů jsou nabízeny po celém světě, s kurzy studia přizpůsobenými potřebám moderních vedoucích pracovníků. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
AILIT
Miami, Spojené státy americké

Kurz rozvoje online vedení je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout vyšších úrovní obchodního úspěchu. Vedení týmu a řízení podniku je možné, pouze pokud máte důkladné znalost ... +

Kurz rozvoje online vedení je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout vyšších úrovní obchodního úspěchu. Vedení týmu a řízení podniku je možné, pouze pokud máte důkladné znalosti základů. Exekutivní certifikát ve vedení to umožňuje. -
Certifikát
Denní studium
Kombinované studium
6 měsíce
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde