ONLINESTUDIES.CZ

Certifikáty jsou jednotky studia, které pomáhají studentům získat dovednosti a vzdělání potřebné pro kariéru v konkrétních oblastech. Mnoho vysokých škol a univerzit nabízejí programy certifikátu, a některé z nich mohou být dokončen v jak malý jako jeden rok studia.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

nalezené výsledky Filter

Kurz - Certifikovaný expert v oblasti mikrofinancování

Frankfurt School of Finance & Management
Online forma Kombinované 6 měsíce Září 2019 Německo Frankfurt

Zaregistrujte se na další kurz začínající září 2019. Jste obeznámeni s nástroji a technikami pro zlepšení operací MFI?

Aktivní certifikát IQ Level 2 ve Fitness Instruction

SFH StudyFromHome
Online forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království Wolverhampton + 1 více

Na kurzu kurzu Fitness Instruction Level 2 získáte plnou kvalifikaci pro práci v posilovně nebo fitness centru. To je nejvhodnější pro studenty, kteří chtějí dosáhnout národně uznávané kvalifikace ve fitness instrukci.

CertHE Kriminologie a trestní soudnictví

University of Essex Online
Online forma Kombinované 16 měsíce Přihlašování započato Spojené království Colchester

Náš certifikát v programu trestního soudnictví je vyučován na částečný úvazek a je uznáván na národní úrovni.

Kurz pro začátečníky angličtiny (A1) Kompletní kurz s analýzou řeči

Velawoods English
Online forma Denní studium Kombinované 80 - 100 hodiny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Velawoods English je dokonalý způsob, jak vás připravit na zkoušky, jako je IELTS

Certifikát CIPD v oblasti řízení lidských zdrojů

DPG PLC
Online forma Kombinované 4 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené království Manchester London + 1 více

Program vám dává vše, co potřebujete k tomu, abyste byli moderním personálním manažerem. Na konci svého programu získáte nejnovější znalosti z oboru a máte kvalifikaci schválenou v oboru.

Certifikáty systémů větrné energie

Fraunhofer Academy
Online forma Kombinované 1 rok Říjen 2019 Německo Baden-Baden

Hlavním cílem programu Wind Energy Systems je budování kapacit v oblasti větrné energie pro výzkum a průmysl se zkušenostmi s výzkumem větrných elektráren prováděným jedinečnou vzdělávací aliancí: University of Kassel, přední německou univerzitou pro udržitelnost a také Fraunhofer Institute pro větrnou energii a technologie energetického systému, díl vedoucího evropského výzkumného institutu FRAUNHOFER .

Online program finančního poradenství (MiFID II)

CESTE Business School
Online forma Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Španělsko Zaragoza

Online finanční poradenský program vám umožní získat potřebné porozumění, které z vás učiní odborníka kvalifikovaného k řádnému poradenství v oblasti současných finančních produktů v souladu s platnými předpisy.

HNC v chemickém inženýrství flexibilním otevřeným učením

Teesside University
Online forma Kombinované 2 - 4 roky Srpen 2019 Spojené království Middlesbrough

Tato distanční výuka chemického inženýrství HNC je určena pro studenty, kteří chtějí pracovat jako inženýři techniků / techniků v chemickém nebo procesním inženýrství, výrobě, údržbě a testování. Byl vyvinut ve spolupráci s místním průmyslem a kombinuje teorii a praktickou práci se zaměřením na průmyslové aplikace.

L3 Certifikát CIM Foundation v marketingu

CIM Academy
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 7 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham London + 2 více

Poskytuje vám základní dovednosti a znalosti potřebné k pochopení role marketingu v organizaci a profesionálnímu výkonu.

Diplom v námořní dopravě

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které budou pokrývat Global Shipping se zvláštním zaměřením na Containerization a Liner průmysl, základy globální námořní dopravy se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a linkovou dopravu nebo globální lodní dopravu se zvláštním zaměřením na kontejnerizaci a liniové odvětví.

Individuální profesionální ocenění (CeFiMS) (online učení)

SOAS University of London
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 3 více

Pro ty, kteří chtějí aktualizovat své odborné dovednosti, specializovat se na určitou oblast, nebo zjistit, zda je pro ně správné dálkové vzdělávání bez plného programu, je individuální profesionální cena (IPA) ideální volbou. Program IPA umožňuje studovat až tři moduly z jakéhokoli programu distančního vzdělávání, který nabízíme, což vám umožní zaměřit se na jednu nebo dvě oblasti, které se týkají vašeho povolání nebo zájmů. Absolventi IPA získají certifikát University of London a budou mít možnost rozšířit své IPA na postgraduální diplom nebo na magisterský program, pokud dosáhnou úspěšné známky 50% nebo více u již přijatých modulů, které jsou relevantní pro následující PG Dip nebo Masters.

Výkonný rozvojový program (PDD)

IMF Business School
Kampus Online forma Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid

IMF Business School zahajuje svůj program rozvoje managementu (PDD) v online režimu, jehož cílem je poskytnout svým studentům znalosti a dovednosti, osobní i odborné, nezbytné k úspěšnému výkonu na stále rostoucím trhu.

Cmacert® distanční vzdělávání - kompetentní certifikát hypotečního poradce

Simply Academy
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

CMAcert® je interaktivní studijní kurz určený pro lidi, kteří chtějí pracovat ve finančním sektoru, ale nemají žádné předchozí zkušenosti v oboru. Kurz CMAcert® pomáhá studentům rozvíjet znalosti a porozumění praktickým aspektům hypotečního poradce s dovednostmi, které jsou přenositelné do každodenní role práce.

Certifikace v ilustrátor 201: zelený pás

Academy Class
Kampus Online forma Kombinované 1 měsíc Srpen 2019 Spojené království London Manchester Leeds Glasgow Litva Vilnius + 6 více

Během tohoto kurzu se naučíte o pokročilých konceptů a technik vektorové kreslení, což vám umožní vytvářet složitější ilustrace. Budete mít možnost uplatnit techniky prokázaly, včetně nejběžněji používaných efektů a transformací přizpůsobovat a zdokonalovat své návrhy.

Certifikace SAP ERP Financials

UADIN Business School
Online forma Denní studium Kombinované 180 hodiny Září 2019 Španělsko Spain Online + 1 více

Certifikace SAP ERP Financials