close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikační program se zabývá studenty, kteří se chtějí zaměřit na konkrétní, úzce definovaný studijní program. Tyto programy existují na úrovni absolventů a vysokoškoláků, aby se přizpůsobili studentům s různými zázemím a cíli. Co je certifikát v oblasti řízení kvality? Jedná se o programy, které pomáhají studentům rozvíjet dovednosti a znalosti, které z… Čtěte více

Certifikační program se zabývá studenty, kteří se chtějí zaměřit na konkrétní, úzce definovaný studijní program. Tyto programy existují na úrovni absolventů a vysokoškoláků, aby se přizpůsobili studentům s různými zázemím a cíli.

Co je certifikát v oblasti řízení kvality? Jedná se o programy, které pomáhají studentům rozvíjet dovednosti a znalosti, které zlepšují kvalitu služeb zákazníků a produktů, jakož i kvalitu procesů, aby mohly posílit své firmy. Kurzy mohou zahrnovat témata jako výrobní systémy, sběr a analýza dat, strategie zpětné vazby od zákazníků, řízení odpadů a vztahy s veřejností. Přestože se programy liší ve struktuře, všechny se zaměřují na snížení chyb a problémů a zlepšování řízení procesů.

Většina programů řízení kvality stráví čas na pochopení dat týkajících se procesů a služeb zákazníkům. Dlouhodobé plánování je také důležitou součástí těchto programů, které studentům pomohou dosáhnout cílů zlepšování kvality. Studenti také zdokonalili své komunikační dovednosti prostřednictvím ústní a písemné práce a případových studií.

Existuje mnoho různých typů programů řízení kvality, z nichž mnohé jsou zaměřeny na konkrétní oblasti a odvětví. Cena kurzu závisí na typu systému řízení kvality, který program adresuje. Nejlepší způsob, jak se dozvědět o požadovaných nákladech a závazcích, je kontaktovat programy, které vás zajímají.

Dokončení certifikačního programu v oblasti řízení kvality může otevřít zaměstnání v oblastech, jako je zdravotnictví, výroba a distribuce. Mnoho větších společností zahrnuje pozici ředitele na úrovni řízení jak na výrobní, tak na servisní straně svých podniků. Tento certifikát vám může také pomoci přejít na manažerské pozice v těchto a dalších průmyslových odvětvích. Konzultanti pro řízení jakosti jsou také v poptávce v mnoha oblastech.

Program nejlepších certifikátů řízení kvality závisí na vašem oboru a kariérních cílech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Master Six Sigma a Lean základy pro zvýšení produktivity a kvality ve vaší organizaci a získání certifikace TUM Lean a Six Sigma Yellow Belt.

Master Six Sigma a Lean základy pro zvýšení produktivity a kvality ve vaší organizaci a získání certifikace TUM Lean a Six Sigma Yellow Belt. -
Certifikát
Denní studium
Kombinované studium
18 - 24 týdny
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde