Přečtěte si oficiální popis

Photoshop je jedním z premiérů grafických softwarových balíčků na trhu. Existuje mnoho lidí, kteří ji používají k různým projektům, aby se vymanili z konkurence. Nicméně nemůžete jen očekávat, že ji budete používat a okamžitě se stanete odborníkem. Budete potřebovat určité pokyny, které vám pomohou pochopit software a to je místo, kde tento certifikát kurzu v kurzu Adobe Photoshop přijde.

Tento kurz vám pomůže získat základní představu o používání Photoshopu. Naučíte se o paletách, vrstvách, barevných kombinacích a mnohem více. Dozvíte se také, jak používat obrázky a techniky výběru. Ať už chcete vytvořit obrázky nebo fotografie tohoto softwaru, můžete se je zde naučit. Budete také moci vytvářet fotografie vypadat lépe a dozvíte se o dalších funkcích

Tento kurz je ideální pro každého, kdo chce začít používat jeden z nejpopulárnějších grafických softwarových balíčků na světě. Takže teď už nemusíte čekat ve frontě, abyste se to naučili, jednoduše dostat tento kurz a začít.

Hlavní body kurzu

Certifikát v Adobe Photoshopu je oceněný a nejprodávanější kurz, který získal certifikát CPD

To je považováno za jeden z dokonalých kurzů ve Velké Británii, které mohou pomoci studentům / studentům se seznámit s tématem a získání potřebných dovedností, aby mohli v této oblasti dobře fungovat. Máme balíček Certifikát kurzu v Adobe Photoshop do 7 modulů pro výuku vše, co potřebujete, aby se v této profesi úspěšné.

Pro usnadnění přístupu je tento kurz určen jak pro studenty na částečný úvazek, tak pro studenty na plný úvazek. Můžete se akreditovat za pouhé 3 hodiny, 55 minut a můžete také studovat svým vlastním tempem.

Zažili jsme zkušené učitele, kteří vám pomohou v rámci komplexního sylabu tohoto kurzu a zodpoví všechny vaše dotazy prostřednictvím e-mailu.

Pro další objasnění budete schopni uznat vaši kvalifikaci ověřením platnosti z našeho vyhrazeného webu.

Proč byste měli zvolit kurz certifikátu v aplikaci Adobe Photoshop

 • Celoživotní přístup k kurzu
 • Žádné skryté poplatky nebo poplatky za zkoušky
 • CPD Akreditovaná certifikace při úspěšném dokončení
 • Podpora Full Tutor ve všední dny (od pondělí do pátku)
 • Efektivní systém zkoušek, hodnocení a okamžité výsledky
 • Stáhněte si tisknutelný certifikát PDF bezprostředně po dokončení
 • Získat originální vytištěnou kopii certifikátu a odeslat následující pracovní den za pouhých 9 liber.
 • Zvyšte šanci na získání odborných dovedností a lepšího potenciálu výdělků.

Pro koho je tento kurz?

Certifikát v Adobe Photoshopu je certifikován CPD a akreditován CiQ Gold. To dělá to perfektní pro každého, kdo se snaží naučit potenciální profesionální dovednosti.

Vzhledem k tomu, že pro tento kurz nejsou požadovány žádné zkušenosti a kvalifikace, je k dispozici všem studentům z akademického prostředí.

Požadavky

Certifikát v Adobe Photoshopu je plně kompatibilní s jakýmkoliv typem zařízení. Ať už používáte počítač se systémem Windows, počítače Mac, smartphony nebo tablety, získáte při výuce stejné zkušenosti. Kromě toho budete mít přístup k kurzu s libovolným druhem připojení k internetu odkudkoli kdykoliv bez jakéhokoli omezení.

Kariérní cesta

Po absolvování tohoto kurzu budete připraveni vstoupit na příslušný trh práce. Budete mít možnost získat potřebné znalosti a dovednosti potřebné pro úspěch v tomto odvětví. Všechny naše diplomy jsou akreditovány CPD a CiQ, takže budete moci vyniknout v davu tím, že doplníte naše kvalifikace do vašeho životopisu a životopisu.

KURZ CURRICULUM

 • Rozvržení rozhraní Photoshopu
 • Znáte nástroje
 • Palety
 • Postup kroků pro běžné úkoly
 • Používání panelu vrstev
 • Korekce barev, vylepšení

Další studijní materiál

 • Adobe Photoshop Elements
iStudy

Zobraz 362 více kurzů z iStudy »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
15 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date