Certifikát: Trendy Forecasting & Analytics

Všeobecné informace

Popis programu

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Přehled kurzu

Nové nápady a budoucí trendy jsou prospěšné pro společnosti usilující o směr a potvrzení jejich vývoje produktů a marketingových strategií. Na tyto trendy nelze pohlížet izolovaně od současného tržního prostředí, ale spíše jako součást většího obrazu aplikovatelného na jiné oblasti designu a marketingu. Tento kurz prozkoumá nové trendy, které budou formovat náš svět a jejich dopad na dnešní globální trh.

Očekává se, že budete kritizovat a rozvíjet metody predikčních a výzkumných mechanismů k vytvoření vlastních projekcí a informování o strategickém marketingovém vhledu. Aplikujete své teoretické a kontextové znalosti, abyste určili a definovali vhodný koncept a demonstrovali, jak lze vizionářské marketingové technologie použít ke komunikaci s cílovým publikem.

Podrobnosti o programu

 • Megatrendy
 • Výzkumné nástroje pro předpovídání
 • Analýza makroprostředí
 • Tektonické posuny
 • Marketingové trendy
 • Maloobchodní trendy
 • Měniče her
 • Černé labutě
 • Alternativní scénáře

Vedoucí kurzu

Manuel Gouveia, vedoucí kurzu: PhD, vysokoškolský profesor, marketingový výzkumník a profesionální marketingový konzultant.

113849_1_Easy-Resize.com.jpg

Kurz Cíle

Cíle předmětu jsou:

 1. Poskytnout vám znalosti a kritické povědomí o předpovídání trendů a procesech používaných při identifikaci a použití trendů na dnešním globálním trhu.
 2. Umožní vám analyzovat a vyhodnotit rozdíl mezi obchodními megatrendy, tektonickými směnami a změnami her a aplikovat je ve vašem marketingovém plánu.
 3. Abychom vám mohli dále prozkoumat, rozvíjet a formulovat nové myšlenky alternativních scénářů a diskutovat o jejich dopadech.

Metoda hodnocení

Zpráva o trendech a videoprezentace

Výsledky učení

Po uspokojivém absolvování kurzu budete schopni:

 1. Analyzujte a kriticky vyhodnocujte vývoj trendů a rozvíjejte informované poznatky pomocí aplikace a hodnocení nových alternativních scénářů.
 2. Identifikujte, analyzujte a shrňte své povědomí a znalosti megatrendů, tektonických posunů a změn hry.
 3. Prokázat prostřednictvím trendového a analytického výzkumu, jak analýza scénářů ovlivňuje marketingové strategie vytvořením originálního marketingového návrhu s teoretickými metodami a výzkumnými nástroji prognostiky a predikce trendů.

Kurz je určen pro studenty, profesionály, podnikatele a manažery s ambicí mít zavedenou kariéru v marketingovém průmyslu. Kurz vás připraví na zaměstnání a podnikání vývojem projektů se skutečnou použitelností, reflexí a analýzou reálných případových studií z marketingového průmyslu navrhovaných v průběhu kurzu.

113823_2_Easy-Resize.com.jpg

Osvědčení

London School Of Design And Marketing Certifikát

Termíny a poplatky

 • Červenec 2020 / říjen 2020
 • Poplatky jsou 1.250,00 GBP (jedna splátka)

Vstupní požadavky

Úroveň BA v souvisejícím designu / obchodním předmětu nebo Uznání předchozího učení / odborné praxe.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Čtěte více

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Méně
Londýn , Madrid , Porto + 2 Více Méně