CertCE kriminální psychologie

University of Essex Online

Popis programu

Read the Official Description

CertCE kriminální psychologie

University of Essex Online

Přehled

Tento krátký kurz CertCE Criminal Psychology je perfektním úvodem do fascinujícího a náročného světa kriminologie a psychologie *. S orientačním studijním trváním pouhých 8 měsíců, může být tento program dokončen jako samostatná kvalifikace nebo použit jako odrazový můstek k našemu úplnému diplomu BSc (Hons) kriminální psychologie.

Během programu budete rozvíjet své vlastní znalosti o vědeckých a teoretických základech psychologie, včetně historických původů, postupů a omezení. Rozvíjíte také povědomí o variabilitě a rozmanitosti fungování a jeho významu v kriminalistické psychologii, konkrétně ve vztahu k profilování pachatelů. A konečně také poznáte řadu vlivů na psychologické fungování a jak jsou konceptualizovány v obou oblastech základní oblasti sociální psychologie a kognitivní psychologie.

Vedle znalostí specifických pro daný předmět, které získáte, budete také rozvíjet širokou škálu přenositelných dovedností, které souvisejí s kariérou, včetně schopnosti vyhodnotit důkazy, identifikovat vzorce chování a jak důvěrně komunikovat a diskutovat o problémech v profesionálním životní prostředí.

Poznámka: Tento kurz není akreditován britskou psychologickou společností (BPS).

* Datum zahájení a podrobnosti o tomto kurzu stále podléhají schválení na univerzitě. V případě, že nebude schválení uděleno k vašemu datu zahájení kurzu, nabídne se alternativní datum nebo bude poskytnuto plné vrácení peněz. Pokud potřebujeme provést změny v tomto programu jako součást ověřovacího procesu University of Essex, sdělíme vám to co nejdříve.

Učení a hodnocení

Úvod

Studium online vám umožňuje svobodně studovat, kdy a kde vás to vyhovuje - doma, během vaší obědové hodiny nebo kdekoli jinde máte přístup k internetu.

Všechny naše online kurzy mají orientační délku studia, která je návodem na to, jak dlouho trvá váš kurz k dokončení. Skutečná doba trvání může být delší nebo kratší v závislosti na rychlosti studia, vybraných možnostech studia a dostupnosti modulu. Je možné dokončit studium rychleji než orientační trvání kurzu zdvojením modulů v určitých časech; nicméně platí minimální trvání studie.

Všechny naše kurzy mají pravidelné počáteční datum po celý rok. Náš akademický rok je organizován do modulů, obvykle s jedno- nebo dvoutýdenní přestávkou mezi moduly a strukturovanou třítýdenní přestávkou na vánoční období. Studenti obdrží časový rozvrh kurzu během procesu podání žádosti.

Metody výuky a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, místo tradičního kampusu využíváme virtuální učební prostředí. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup ke vzdělávacím materiálům.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu. Všechny kurzy jsou doručovány pouze v angličtině.

Během kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a tvým učitelem. Abyste zajistili, že dostanete podporu, kterou potřebujete od svého učitele, omezujeme velikost tříd na 20 studentů.

Posouzení

Přijímáme přístup založený na zadání hodnocení namísto zkoušek, úkoly kriminální psychologie jsou založeny na praxi v reálném životě a průběžně hodnotí učitelé.

Jste si vždy vědom svého současného prozatímního ročníku od začátku programu, který vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit.

Věříme, že tato transparentnost vám poskytne informace, které potřebujete, abyste co nejlépe využili svého kurzu. Dosahujeme toho:

  • zobrazovat vaše známky zřetelně ve vaší známce, kterou si můžete prohlédnout při každém přihlášení na učební platformu
  • rychlý obrat práce vyhodnocen, aby bylo zajištěno, že vaše kniha o hodnocení je vždy aktuální
  • posoudit svou práci v celém modulu, než čekat na zkoušky konce roku
  • že máte pravidelný kontakt se svým studentským poradcem
  • jednoduchost a transparentnost při navrhování našich hodnotících kritérií

Máme také politiku, která zajišťuje, že práce předložená studenty je autentická. Stejně jako skutečnost, že je často hodnocena veškerá práce, používáme zavedený elektronický monitorovací systém, který kontroluje plagiát.

Kariérní vyhlídky

Věnujeme se zlepšování zaměstnatelnosti našich absolventů. Naše on-line kurzy vám dávají příležitost zlepšit vaše kariérní vyhlídky a získávat potenciál s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Osvědčení o dalším vzdělávání v oblasti kriminální psychologie je dokonalým způsobem, jak zlepšit svůj životopis a v krátké době se potenciálně dostat do své kariéry. Během celého programu zlepšíte dovednosti v oblasti komunikace, počítačové gramotnosti, interpretace dat, řešení problémů a sebereflexe.

Program může být prvním krokem ke kariéře v oblasti trestního soudnictví, bezpečnosti, marketingu, výzkumu, akademické obce nebo podnikání.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky

Věříme, že vzdělání by mělo být přístupné všem, a proto nabízíme Open Entry Route, což znamená, že nepotřebujete žádné předchozí akademické kvalifikace k zahájení kurzu CertCE Criminal Psychology.

Budete mít možnost zahájit kurz CertCE Criminal Psychology a provést posouzení, zda je pro vás v prvních třech týdnech správné. Během této doby musíte předat svůj první úkolový soubor, abyste mohli pokračovat ve studiu.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, vaše angličtina schopnost by měla být ekvivalentní skóre IELTS (Academic) 6,0.

Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte dokázat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z těchto zemí.

21-denní záruka vrácení peněz

Chceme vám dát možnost prožít kurz University of Essex Online pro 21denní zkušební období. Proto jsme zavedli naši záruku vrácení peněz. Pokud zahájíte kurz a rozhodnete se, že to není pro vás během prvních tří týdnů, obdržíte plnou náhradu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 15, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
8 měsíců
Kombinované
Price
Cena
3,080 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Colchester, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Colchester, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu