Celková produktivní údržba (TPM)

Rowan University College of Business

Popis programu

Read the Official Description

Celková produktivní údržba (TPM)

Rowan University College of Business

Total Productive Maintenance (TPM) a odstraňování problémů zařízení se staly důležitými nástroji pro globální konkurenci. MI nabízí "na míru" programy v těchto oblastech.


Total Productive Maintenance (TPM) se ukázal jako nedílná součást úspěšných vyprávěných dnešních světových organizací. Pro výrobce a nemocnic; a jídlo, zpracovatelé ropy a plynu, Provoz Údržba je kritickým prvkem úspěchu.

Během prvních tří let od přijetí metodiky TPM můžete očekávat, že si uvědomit, nárůst o 15% až 25% v provozu zařízení. Některé společnosti hlásí stroje běží na 95% dostupností v době kratší než 5 let! S čísly, jako je to, že to není těžké pochopit, proč DuPont, Ford Motor Company, Eastman Kodak, Dana Corporation, Allen Bradley, a Harley Davidson jsou jen některé z Fortune 500 společností, které se úspěšně realizovaných TPM.


TPM - o partnerství pro úspěch

Celková produktivní údržba je systematický přístup k neustálému zlepšování svých činností údržby. Jedná se o partnerství mezi pracovníky údržby, řízení provozu, inventář částí, a operátory. Tato strategie se zaměřuje tým na identifikaci potenciálních problémů a jejich účelné řešení. TPM je jako Six Sigma v tom, že využívá klíčové metriky zařízení, včetně: Celková efektivita zařízení, Střední doba opravy a střední doba mezi poruchami. Cílem TPM je neustále zlepšovat tyto metriky výkonu.


FLEXIBILITA

TPM postupy nejsou omezeny na průmyslových závodů. Tyto metodiky lze snadno přizpůsobit mnoha dalších průmyslových odvětvích, jako je stavebnictví, nemocnic, údržbu budov a dopravy, stejně jako zpracovatelský průmysl, jako je jídlo, zemního plynu a ropy.


CURRICULUM

Management Institute of Rowan univerzity uznává historický, nedostatek kritického nácviku dovedností ve většině servisních odděleních, a potřebu tohoto školení před provedením TPM lze zahájit. Náš vzdělávací program je navržen tak, aby řešení této možnému schodku na individuální bázi, s cílem zlepšit svou aktuální polohu a při pohybu vpřed směrem k stávat organizace údržby více produktivní, efektivní a účinné.

Úroveň 1 Školení: Stavební Základní dovednosti
Level 1 školení je věnována překlenutí mezery základních dovedností. Začíná na míru zhodnocení vašich pracovníků údržby. Nabízíme ohodnocení v matematických, mechanických, elektrických a dovedností. Poté, co byly analyzovány hodnocení zaměstnanců, bude výcvikový program šité na míru potřebám vašeho podnikání.

Úroveň 2 Školení: TPM Project-Based Training
Školení TPM projekt na bázi se skládá z 24 hodin ve třídě práce, a následně další projekt koučování k nápravě konkrétních problémů údržby. Tento pozoruhodně úspěšný přístup ponoří zaměstnance v procesu řešení problémů, které se zaměřuje procesní problémy vybrané týmu vedení. Údržbou, řemesla, a výrobní dělníci se přizpůsobí obzvláště dobře k této metodě výuky, protože samotná povaha jejich práce je hands-on.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Glassboro, New Jersey
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Glassboro, New Jersey
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu