CRISPR: Gene-Edit Applications Online Short Course

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Krátký kurz online aplikace Harvard VPAL CRISPR: Gene-Applications Applications nabízí přehled technologie genové editace CRISPR a její potenciální aplikace v různých průmyslových odvětvích. V tomto kurzu získáte představu o tom, jak CRISPR vylepšuje současné postupy genetického inženýrství. Naučte se analyzovat potenciál, který tato silná narušující biotechnologie musí změnit v zemědělství, obnovitelné energii a zdravotní péči.

Během tohoto kurzu budete:

  • Zkontrolujte dopad, který má integrita DNA na vlastnosti organismu.
  • Objevte významné způsoby, jak lze CRISPR aplikovat na různá průmyslová odvětví, a pochopit, jak vyhodnotit investiční příležitosti na tomto trhu.
  • Prozkoumejte možnosti vyléčení zděděných genetických poruch, léčení infekčních nemocí, jako je HIV, a posílení boje proti rakovině prostřednictvím případových studií v reálném světě.
  • Naučte se implementovat etické pokyny pro používání CRISPR.

Zjistit více

Struktura kurzu

Tento osmtýdenní online kurz vám dává možnost získat prvotřídní certifikát od společnosti Harvard's VPAL a rozšířit tak své znalosti o systému CRISPR. Řídit svůj rozvrh přidělením 7 až 10 hodin na vaše studium každý týden, a učit se svým vlastním tempem. Každý modul je vydáván každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Tento online kurz integruje bohatá a interaktivní média, jako jsou videa, infografiky a e-learningové aktivity. Zahrnuje také tradiční didaktické komponenty, jako jsou případové studie a písemné poznámky k modulům. Jak je charakteristické pro přístup typu case-method, zapojíte se do učení ve spolupráci prostřednictvím diskusních fór. Budete se cítit sebejistě se svými studentskými příspěvky s nepřetržitou podporou studentů od GetSmarter pro vaši studijní cestu.

Stáhněte si brožuru kurzu

Kdo by měl prospěch?

Odborníci, kteří hledají úvod do základních principů genové editace a jak CRISPR funguje jako nástroj pro genovou editaci, by z tohoto kurzu měli prospěch. Podobně by zájemci o rušivý potenciál technologie CRISPR / Cas9 napříč různými průmyslovými odvětvími, jako je zdravotnictví, zemědělství, potraviny a biopaliva, našli v tomto kurzu hodnotu. Mezi další odborníky, kteří by měli prospěch, patří rizikoví kapitalisté, kteří chtějí získat znalosti pro informovaná investiční rozhodnutí na základě této rušivé technologie, patentoví právníci hledající zastřešující znalosti o odvětví zaměřeném na budoucnost a tvůrci politik, kteří chtějí podporovat lepší porozumění etické úvahy o přijetí technologie CRISPR.

Jak se registrovat

Za tento online kurz nejsou účtovány žádné registrační poplatky ani akademické předpoklady. Je k dispozici odborným pracovníkům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Abyste však mohli absolvovat kurz, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, jakož i ke čtení PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Tento online krátký kurz je prezentován výhradně online, ve spolupráci s vedoucími pracovníky v oblasti digitálního vzdělávání, GetSmarter, značka 2U, Inc. Technologie splňuje akademickou přísnost v modelu zprostředkovaném lidmi GetSmarter, který umožňuje celoživotním studentům po celém světě získat dovednosti související s průmyslem které jsou certifikovány nejuznávanějšími akademickými institucemi na světě. Tento interaktivní, podpůrný výukový model je určen pro rušné profesionály. Prohlédněte si online krátký kurz Harvard VPAL CRISPR: Gene-Applications Applications na webu GetSmarter, kde se dozvíte informace o nadcházejících termínech kurzu, ceně kurzu a dalších informacích.

Další informace naleznete v brožuře kurzu .

Jaké jsou předpoklady?

Kurz nemá žádné akademické předpoklady.

Může můj zaměstnavatel pomoci s platbou?

Zlepšením svých dovedností a znalostí v oboru přispíváte k úspěchu vaší organizace. Předložte zaměstnavateli návrh na pokrytí nákladů na kurz. Zde je průvodce, který vám ukáže, jak požádat zaměstnavatele o finanční pomoc.

Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... Čtěte více

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. Méně
Přejít na web školy