CIW webové základy spolupracovník hřiště

Všeobecné informace

Popis programu

CIW Web Základy Associate hřiště Vzdálenost Vzdělávací centrum je jedním z nejpopulárnějších prodejce neutrální webového vzdělávacího programu k dispozici. Certifikované CIW Web Základy Associates ověří své znalosti o důležitých technologií, které ovlivňují prakticky každý obchod.

CIW Web Foundations Associate Kurz je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět více o design webových stránek & web design průmyslu. Pokrývá základy Web Design, síťování a obchodních prvků na standardech Web Design průmyslu.

Tento úředník CIW Self Studijní obory je vhodnou učební pomůcka pro lidi, kteří nemají flexibilitu zúčastnit tradiční školení v učebně a vztahuje se na nejnovější verze 6 program.

CIW Web Foundations Associate Kurz obsahuje následující položky: CIW knihy kurz, který zahrnuje CIW Foundations 1D0-610 osnova (Internet obchodního partnera, Site Development Associate a Network Technology Associate). Tyto učebnice jsou také k dispozici ve formátu HTML jako součást svého online přístupu.

  • CIW zkoušky Studijní příručka.
  • CIW Pre-Assessment (Online).
  • CIW hřiště Mastery (Online).
  • CIW filmy (online).
  • CIW-line cvičení (online).
  • CIW praxe zkoušky (online).

Kandidáti Domácí studia mají dvě možnosti pro získání této certifikace:

  • Možnost 1: Protáhněte jednu zkoušku (1DO-610), který se vztahuje na všechny tři foundational oborů.
  • Varianta 2: Heslo tři modulární zkoušky a získat další tři modulární certifikací.

Studenti se mohou registrovat kdykoli. Domácí studijní obor je koncipován jako self-studijního oboru, ale pokud máte nějaké problémy, můžete e-mailem náš tým podpory.

CIW Web Základy Associate zkoušky musí být seděl u registrovaného testovací centrum Pearson VUE. Zkoušky se skládá z 85 multiple choice / vícenásobných odpovědí otázek více než 90 minut a absolvování skóre je 63%.

Poslední aktualizace Únor 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně