Jaké jsou cíle tohoto kurzu?

Tento kurz z CIW naučí studenty základům web napsat zkoumáním základy web designu.

Zkouška má časový limit 75 minut a 70 otázek, které musí být zodpovězeny. Uspěl na kurzu je 70%.

  • Rozvoj internetových stránek události - vše z procesu vývoje webových stránek a zákazníci očekávají normy, k právním a etickým otázkám okolní vývoj webových aplikací.
  • Pochopení významu klíčových web designových prvků: použitelnost, navigaci a přístupnosti.
  • Základní, ale moderní webové technologie dneška - Hypertext Markup Language (HTML), Extensible HTML (XHTML) a rozšířené technologie, obrazové soubory, vývoj web aplikací a publikování a údržbu místa.
  • Pokročilé webové technologie - multimedia, plug-in technologických nástrojů, internetových databázích a na straně klienta a server-side technologií.
  • Navigace a využití výrobních web design nástrojů, jako jsou Microsoft Expressions webu Adobe Dreamweaver, Fireworks a Flash.
  • Magistr design a vývoj technologie včetně kaskádových stylů (CSS), Extensible Markup Language (XML), JavaScript, Java appletů a dynamických HTML.
  • Získat důkladné pochopení aktuálních otázek vztahujících se k návrhu internetových stránek, včetně webových stránek dostupnosti, kompatibilitě návrhových nástrojů a funkčnosti současných webových prohlížečů.

Pro koho je určena?

Tato kvalifikace je určen pro jednotlivce s malý k žádné předchozí zkušenosti, ale je to také pro webové designéry, kteří chtějí průmysl-uznaný doklad o svých dovednostech.

Požadavky

Nejsou žádné předpoklady pro absolvování tohoto předmětu.

Co se označí tento kurz od sebe?

Po dokončení této kvalifikace, studenti mohou fungovat v rolích, jako je webový vývojář, web designer a webového obsahu specialista. To také jde ruku v ruce s dalšími CIW kvalifikací, které budete chtít použít ke zvýšení kvalifikace a zvýšit své vyhlídky na zaměstnání.

Co se stane po žádostech o informace?

Jakmile jste se ptal budete kontaktováni jedním z našich specialistů kariérních poradců, kteří budou schopni vám poskytnout jakékoli další informace, které potřebujete.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 173 více kurzů z E-Careers »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
595 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date