CIW web design specialista kurz

Všeobecné informace

Popis programu

CIW Web Design Specialist hřiště (dříve s názvem Metodika konstruování a technologie) vás naučí, jak navrhnout a publikovat webové stránky. Obecná témata patří webových stránkách rozvojových Essentials (například procesu vývoje webu, očekávání zákazníků a etické a právní problémy ve vývoji webu), Web Design prvky (jako estetika, zkušenosti uživatele webu, navigace, použitelnost a přístupnost), základní web Technologies (jako základní jazyk HTML [HTML], Extensible HTML [XHTML] a rozšířené technologie, obrazové soubory, vývoj GUI aplikace webu, publikační a údržba místo) a pokročilé webové technologie (například multimédia a plug-in technologií, client- boční a server-side technologie a webové databáze).

V domácí studijních oborů budou studenti pracovat s oblíbenými výrobních nástrojů, jako jsou Microsoft Expression Web, a Adobe Dreamweaver a Flash. Budete studovat design a vývoj technologií, jako je kaskádových stylů (CSS), Extensible Markup Language (XML), JavaScript, Java applety, Dynamic HTML, plug-iny, multimédia a databáze. Budete také zkoumat rozšiřitelnost konstrukce nástrojů, problémy s kompatibilitou kolem těchto nástrojů, a funkčnost současných webových prohlížečů.

Úředním CIW Self Studijní obory jsou vhodnou učební pomůcka pro jednotlivce, kteří nemají flexibilitu zúčastnit tradiční školení v učebně.

CIW Web Design Specialist Kurz zahrnuje následující položky:

  • 2 Oficiální CIW učebnice pokrývající celý CIW Site Design Specialist 1D0-520 osnovy.
  • Dodatečné CIW zkoušky Studijní příručka.
  • Pohodlné on-line přístup ke zkouškám oficiální tréninkový čas (více než 660 + otázek).
  • Více než sedm hodin interaktivních filmových klipů pro CIW Site Design Specialist osnov
  • On-line kurz přezkoumání otázek a cvičení (990+ otázek).
  • Doplňkové on-soubory obsahující Dodatek soubory, soubory praktických cvičení a jiné zdroje.
  • Online Live Labs (30 hodin Access).
Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně