CIW web design profesionální (QCF)

Všeobecné informace

Popis programu

CIW Web Design Professional domácí studium on-line kurz kombinuje dvě samostatné kvalifikaci na snížený poplatek. Tento kurz obsahuje CIW E-commerce specialst hřiště a odborný kurs CIW Web Design. Studenti se naučí navrhovat a publikovat webové stránky pomocí populární software včetně Dreamweaver a blesk.

Cílová skupina: Webové autoři, marketingové a komunikační profesionálové, PR profesionálové webmasteři, grafici, designéři, stolní technické spisovatelé, vědci a knihovna.

 • Kvalifikace: CIW (Certified Internet Webmaster) Web Design Professional
 • Akreditován: Ano
 • QCF uznané: Ano na úrovni 4
 • Veřejný zadavatel: CIW
 • Datum zahájení: kdykoliv - jsme zapsat 365 dní v roce
 • Doba trvání: Flexibilní - Přibližně 280 hodin - 12 měsíců Support Max
 • Credit Value: 40

Osnova

 • CIW E-Commerce Specialist
 • CIW Web Design Specialist

Předpoklady

Studenti, kteří chtějí zapsat do tohoto kurzu by měl splňovat následující kritéria:

 • Být ve věku 16 let nebo vyšším
 • Mají solidní znalost anglického jazyka
 • Mít přístup k počítači a internetu po dobu trvání celého kurzu
 • Studenti, kteří tento kurz potřebovat základní znalosti o funkčnosti internetového a nástrojů, a X / HTML

Studenti, kteří nemají výše uvedené by měl zvážit své CIW Foundations Associate kurzu.

DOBA

Délka kurzu se bude lišit v závislosti na studenta závazku, úsilí a schopnosti. Celkové prohlídky učení doba je cca 280. To by měla být použita pouze jako vodítko a doba dokončení bude velmi lišit.

Rádi bychom podporovat studenty, aby serioulsy zvážit, jak plánují dokončit své zvolené kurs před vstupem do studie. Studenti by měli přemýšlet o tom, jak budou studovat, kam jdou studovat a jak často. Buď realista!

Promluvte si s členy rodiny a pomoci jim pochopit, co se snažíte acheive, vysvětlit vám může vyžadovat klid a prostor ke studiu v některých okamžicích. Čím více se zapojit tím více likey jste se dostat na svou stranu.

Studenti jsou upozorněni, že čas, ve kterém dokončení je čistě až na ně jako jednotlivce. Dokončení může být stejně rychle nebo tak pomalu, jak si přejete během podpůrčí doby 12 měsíců. Upozornění: CIW neposkytují studentům další čas k dokončení. Rozšíření nejsou k dispozici pro tento kurz.

Formát

Studenti jsou schopni dokončit jejich průběh čistě on-line ačkoli CIW studentského portálu. To bude doprovázeno kurzu lekce vydané ve formátu PDF (ebook). PDF není potisknutelná Pokud chcete můžete si vybrat získat výtisk předmětu lekcí / knih poštou za doplňkovou cenu. Kontaktujte nás na podrobnosti Studenti mohou očekávat, že obdrží přístup k CIW portálu e-mailem do 3 pracovních dnů ode dne zápisu přijímána.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Čtěte více

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Méně