Přečtěte si oficiální popis

Co je University of Fashion?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou absolvujete. Místo toho vám poskytneme 24 hodin denně 7 dní v týdnu, na vyžádání, přístup ke všem našim stovkám výukových videí v plné délce s nízkým ročním předplatným. UoF lekce jsou vyučovány výhradně profesory módních škol a odborníky z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace "jak na to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných třídních časů na nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit. Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD modelů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně, abyste získali přístup ke všem módním předmětům v každé disciplíně!

CAD výtvarné umění lekce

Naše lekce s počítačem podporovaným designem (CAD) byly vytvořeny s módní návrhářkou, módním merchandiserem a výrobcem / technickým návrhářem v mysli. Naučíte se základní a pokročilé lekce, včetně používání aplikace Adobe Illustrator® for Flats na aplikaci Adobe Photoshop® pro návrh povrchů. Naše výukové lekce Adobe InDesign® vám umožní vytvářet lístky a portfolio.

Náhled typické UoF CAD Fashion UoF lekce

Úvod do Adobe Illustrator pro návrh módy

Jen málo z mnoha lekcí nabízených v této disciplíně

Úvod do aplikace Adobe Illustrator (AI) pro návrh módy - # 1 V této lekci se seznámíte s návrhovými nástroji, panely a několika nejdůležitějšími prvky Adobe Illustrator při kreslení pomocí aplikace Illustrator. Dozvíte se také, jak přizpůsobit a uložit návrhový pracovní prostor. Tato funkce umožňuje přepnout z jednoho projektu Illustrator na jiný bez ztráty nástrojů pro kreslení. Adobe Illustrator: Práce s vrstvami - # 11 Tato lekce vás seznámí s vrstvami a panelem vrstev a ukáže, jak vám pomohou při organizaci vaší práce. Naučíte se přidat, odstranit a uspořádat vrstvy a také jak vybrat a přesunout objekty z jedné vrstvy na druhou. Dvojkrstý kabát - část 1 V první části této lekce nakreslíme kabát s dvojitou srstí a podrobně si prohlédneme detaily, jako jsou knoflíky, knoflíčky a klopa. Také uděláme košili. Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho dalších lekcí v oblasti počítačové podpory módního umění. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com .

Klepnutím se přihlaste

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční předplatné ve výši 19,95 USD za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date