Přečtěte si oficiální popis

Stavební řízení je profesionální pole, které se zaměřuje na každou část procesu výstavby jakéhokoli zastavěného prostředí. Obvykle se jedná o komerční budovy nebo vícebytové obytné lokality. Výstavba Správa místa může být vedena generálním dodavatelem nebo samostatným subjektem a pracovníci nebo firma odpovědná za stavbu odpovídá vývojáři a je odpovědná za dohled nad každým aspektem projektu od začátku do konce.

O tomto programu

Bc. V oboru Stavební řízení je studijní program nabízený prostřednictvím on-line distančního vzdělávání po dobu 2 let na částečný úvazek. Program je speciálně navržen tak, aby usnadnil profesionálům v oboru včetně; Inženýrů, architektů, techniků, mistrů, kvalifikovaných tesařů a truhlářů nebo jiných kvalifikovaných odborníků na stavební průmysl úrovně 6. Program připravuje absolventy, aby převzali technické, manažerské, akademické a výzkumné a vývojové pozice v rámci stavebního průmyslu.

výstavba

Organizace programu

Kurz je doručen do dvou let. Kurz se skládá z dvanácti předmětových modulů - tři za semestr a studenti mohou mít co nejvíce modulů a dokončit program po několik let, aby vyhovovali jejich vlastním podmínkám.

Odborně kvalifikovaní a zkušení stavební inženýři, architekti a inspektoři množství vyučují různé moduly, které jsou shrnuty na následujících stránkách.

Program obsahuje významné množství on-line testů v každém z modulů a cílem závěrečných písemných a praktických zkoušek je zajistit platnost on-line výsledků testů. Písemné zkoušky se uskuteční v ústavu (nebo v jiném schváleném zkušebním centru) na konci každého semestru.

Vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít příslušné národní nebo vyšší certifikát úrovně 6 nebo certifikát seniorního řemesla (ocenění za zásluhy) nebo rovnocenné a dva roky odpovídající pracovní zkušenosti.

Se zavedením NFQ v roce 2003 došlo ke změnám vzdělávacího systému v Irsku, což znamenalo, že některé ceny byly přerušeny. Tyto ceny jsou však v NFQ zahrnuty jako dědická ocenění.

Žadatelé s jinou kvalifikací a / nebo s příslušnými zkušenostmi budou také zvažováni prostřednictvím procesu IT Sligo Recognition of Prior Learning (RPL). Kontaktujte koordinátora programu, abyste se o něm mohli poradit.

Pokud máte kvalifikaci mimo území Irska, měli byste si prohlédnout mezinárodní databázi kvalifikací.

Všechny přednášky, konzultace a praktická práce jsou doručovány prostřednictvím angličtiny. Je velmi důležité, aby studenti, kteří nejsou rodilí angličtí mluvčí, měli požadovaný standard pro vstup, aby získali maximální hodnotu z jejich času na IT Sligo. Požadované minimální skóre v angličtině požadované pro vstup do IT Sligo je: 5.5 IELTS skóre pro vysokoškolské stupně.

Jaké jsou mé další studijní příležitosti?

Možná budete chtít pokračovat ve studiu tím, že se přihlásíte do některého z následujících on-line programů:

  • BSc (Hons) v řízení projektů stavebnictví. Tento dvouletý, na částečný úvazek, program na úrovni 8 uznává CIOB (Chartered Institute of Building) za splnění akademických požadavků na členství v organizacích.
  • BSc (Hons) v oblasti měření množství. Tento dvouletý program na úrovni na částečný úvazek je plně akreditován Královskou institucí autorizovaných inspektorů (RICS) / Společností autorizovaných inspektorů Irsko (SCSI).
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Institute of Technology Sligo »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
6,800 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date