Bsc (pocty) v oblasti výpočetní techniky a podnikání

The Open University

Popis programu

Read the Official Description

Bsc (pocty) v oblasti výpočetní techniky a podnikání

The Open University

Jedná se o jednu z několika kombinací předmětů, které jsou k dispozici v našich BSc (Honors) Computing & IT a druhý předmět (Q67).

Výpočet a podnikání se v celém světě práce intenzivně prolínají. Získáte přehled o všech aspektech světa podnikání: trhy, organizace, procesy, strategie, politiky a rozhodování.

Můžete si vybrat fokus pro vaše studium v ​​oblasti výpočetní techniky a IT, výběr z počítačové vědy, digitálních technologií, vytváření sítí, vývoj software nebo vývoj webových aplikací. Po dokončení tohoto magisterského studia budete mít znalosti a dovednosti, abyste se mohli podílet na řízení a provádění počítačových projektů v podnikatelském prostředí.

Klíčové vlastnosti předmětu

  • Nabízí 50:50 rozdělení mezi výpočetní a IT a podnikání
  • Poskytuje výběr výpočetních a IT cest: počítačové vědy, digitální technologie, vytváření sítí, vývoj softwaru nebo vývoj webových aplikací
  • Akreditovaný BCS, Chartered Institute for IT, jako částečně uspokojující vzdělávací požadavky pro CITP (Chartered IT Professional)

Detaily kurzu

Tento stupeň má tři fáze, z nichž každý obsahuje 120 kreditů.

  • Začnete ve fázi 1 s dvěma třemi kreditními výpočetními a IT moduly, následovanými modulem 60 kreditů.
  • Dále ve fázi 2 budete studovat 60 kreditů v určité oblasti výpočetní techniky a IT a následovat to s druhým 60-úvěrovým obchodním modulem.
  • Konečně ve 3. etapě budete studovat dalších 30 kreditů v oblasti výpočetní techniky a IT a další modul 60 kreditů. Fáze 3 ukončíte modulem 30 kreditů a projektovým modulem.

Vstupní požadavky

Neexistují žádné formální vstupní požadavky pro studium této kvalifikace; budete však potřebovat určité základní znalosti v oblasti výpočetní techniky a schopnost číst a psát na dobrý standard angličtiny.

Dovednosti pro profesní rozvoj

Organizace stále více oceňují IT týmy s dovednostmi relevantními pro širší podnikání kromě technických schopností. Tento společný certifikát vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti a porozumění v oblasti výpočetní techniky a IT a kombinovat je s odbornými znalostmi v další disciplíně. V závislosti na výběru druhého předmětu - obchod, design, matematika, aplikovaná psychologie nebo statistiky - budete mít jedinečný a zaměřený soubor dovedností, který zlepší vaši stávající kariéru a postaví vás na silné místo na trhu práce, který stále více závisí o výpočetních technologiích ve všech odvětvích. Dále budete rozvíjet důležité přenositelné dovednosti, jako je týmová práce, řízení času, matematika, analýza a řešení problémů.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud se rozhodnete pro studium tohoto oboru s psychologií jako vaším druhým předmětem, nebude váš diplom způsobovat, že jste oprávněni k získání postgraduálního titulu pro charterové členství (GBC) britskou psychologickou společností (BPS).

Kariéra relevance

Výzkum e-Skills Velké Británii ukázal, že IT a telekomunikace nyní zaměstnává 1 do 20 pracovních sil ve Velké Británii. To také ukazuje, že digitální sektor bude muset téměř 300.000 nových rekrutů do roku 2020 s cílem uspokojit poptávku po dovednostech v této oblasti.

Počítačové a IT odborníci jsou v poptávce ze strany poskytovatelů (například softwarových domů) a uživatelských organizací podobně. Organizace stále více oceňují IT týmy s dovednostmi, které odpovídají širších souvislostech kromě technické schopnosti. Tento stupeň se otevře cestu pro kariéru v odvětvích, včetně maloobchodu, financí a obchodu, volný čas a hry, telekomunikací, rozhlasového a televizního vysílání, digitální média, výroby, dopravy, cestovního ruchu, vláda, zdravotnictví, školství a neziskového sektoru.

Růstové oblasti a oblasti s vysokou poptávkou zahrnují kybernetickou bezpečnost, mobilní vývoj, cloud computing a správu Big Data.

This school offers programs in:
  • Angličtina
The Open University

Poslední aktualizace January 1, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
3 - 16 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Milton Keynes, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Milton Keynes, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu