Přečtěte si oficiální popis

Tento program nabízí absolventům širokou škálu dovedností pro specializované povolání kvantitativního průzkumu. Potřeba kvantitativních inspektorů je nezbytná pro efektivní řízení nákladů stavebních projektů. Vyvíjející se mezinárodní ekonomické klima znamená, že úloha kvantitativního inspektora má vysokou poptávku, protože jak veřejní, tak soukromí klienti usilují o dosažení efektivního využívání finančních prostředků a větší jistotu nákladů ve všech stavebních aktivitách. Po dokončení tohoto programu budou absolventi připravováni na současnou a budoucí úlohu kvantitativní geodézie. Velmi úzce spolupracujeme se zaměstnavateli, odborníky a profesními organizacemi, abychom zajistili, že náš kurz odráží současné potřeby pracoviště.

Akreditace

Program je plně akreditován Královskou institucí autorizovaných inspektorů / Společnosti autorizovaných inspektorů v Irsku. Tyto kvalifikace jsou uznávány na mezinárodní úrovni a umožňují absolventům absolvovat úspěšné absolvování hodnocení profesní kompetence (APC).

výstavba

O tomto programu

BSc (Hons) v oblasti měření množství je ocenění studijního programu nabízeného prostřednictvím online distančního vzdělávání po dobu 2 let na částečný úvazek. Program bude dodán s využitím internetu (pomocí online výukové aplikace Adobe Connect) a na začátku programu budou studenti informováni o této metodě. Online přednášky, programové materiály, inovační učení, webové odkazy a hodnocení budou nahrány do systému řízení kurzů Moodle. Program bude poskytovat studentům následující klíčové dovednosti:

  • Měření v souladu s dohodnutou metodou měření.
  • Příprava stavebních odhadů, plánů nákladů a objemových účtů za použití současného softwaru.
  • Dovednosti v oblasti stavebních technologií, včetně rostoucích oblastí životního prostředí, udržitelnosti, ochrany a renovace, které umožňují zkoumat architektonické a inženýrské výkresy pro účely měření.
  • Vyjednávací schopnosti.
  • Praktické uplatnění BIM od odhadců / geodetů.
  • Schopnost interpretovat řídící rámec pracovních prací potřebných pro všechny projekty veřejných prací.
  • Výzkumné dovednosti potřebné k dokončení disertační práce.
  • Řízení a údržba moderních budov.

Vstupní požadavky

Online program BSc (Hons) Surveying je zaměřen na absolventy, kteří získali minimální konečný výsledek ve výši 50% ve stupni stupně 7. Absolventi, kteří toto minimum dosud nezískali, mohou zahrnovat další kvalifikaci a / nebo příslušné pracovní zkušenosti a žádat o posouzení prostřednictvím procesu Recognition of Prior Learning.

Všechny přednášky, konzultace a praktická práce jsou doručovány prostřednictvím angličtiny. Je velmi důležité, aby studenti, kteří nejsou rodilí angličtí mluvčí, měli požadovaný standard pro vstup, aby získali maximální hodnotu z jejich času na IT Sligo. Požadované minimální skóre v angličtině požadované pro vstup do IT Sligo je: 5.5 IELTS skóre pro vysokoškolské stupně.

Pracovní příležitosti

Absolventi budou mít kvalifikaci k získání zaměstnání v široké škále oblastí, jako jsou konzultační firmy pro měření množství, smluvní organizace, specializované subdodávky a další podniky. Absolventi mohou pracovat konkrétně jako inspektoři množství nebo se mohou zapojit do souvisejících oblastí práce, jako je správa zařízení, řízení projektů, správa nemovitostí a řešení sporů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Institute of Technology Sligo »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
8,400 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date