Blockchain Technologies: Business Innovation and Application Online Short Course

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Objevte ekonomické příležitosti blockchainu.

Krátký kurz MIT Sloan Blockchain Technologies: Business Innovation and Application zkoumá technologii blockchainu z obchodního hlediska, protože čerpá z práce předního odborníka na fakultu MIT a odborníka na kryptoekonomii profesora Christiana Cataliniho . Zjistíte, jak technologie blockchain funguje, jakmile zjistíte její potenciál a omezení. Během šesti týdnů prozkoumáte také možnosti, jak je použít v kontextu své vlastní organizace.

Po dokončení tohoto kurzu budete odcházet s:

  • Pochopení důsledků blockchainu a možností, které má pro vaše podnikání.
  • Znalost dvou klíčových nákladů výrazně snížena technologií blockchain: náklady na ověření a náklady na síť.
  • Řešení založené na blockchainu pro řešení obchodního problému ve vaší vlastní organizaci.

Struktura kurzu

MIT Sloan School of Management spolupracuje s GetSmarter, značkou 2U, Inc., aby vytvořila novou třídu zážitků z učení - takovou, která je pohlcující, spolupracující a dostupná. Využijte model učení na částečný úvazek (5-8 hodin týdně) a podporu Head Learning Facilitator v Online Learning Campus, protože získáte certifikát o dokončení od MIT Sloan.

Prostřednictvím poutavé kombinace zdrojů získáte hlubší pochopení toho, jak technologie blockchain může usnadnit nový druh trhu bez tradičních zprostředkovatelů. Rovněž prozkoumáte účinky technologie blockchain na tržní sílu digitálních platforem, soukromí a důvěru. Nakonec budete mít příležitost aplikovat své poznatky a vytvořit návrh řešení založeného na blockchainu na problém, kterému vaše organizace čelí.

Moduly jsou vydávány každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Témata zahrnutá v programu zahrnují:

  • Úvod do technologie blockchainu
  • Bitcoin a kletba problému dvojího utrácení
  • Bezhotovostní ověření
  • Zavádění síťových efektů pomocí technologie blockchain a kryptoekonomie
  • Použití tokenů k navrhování nových typů digitálních platforem
  • Budoucnost technologie blockchain, AI a digitální soukromí

Kdo by měl prospěch?

Tento program je určen pro profesionály, kteří se zajímají o dopad a využití technologií blockchainu. Ať už jste začínající podnikatel, který chce integrovat blockchain do svého obchodního plánu, nebo jste v oboru, jako je maloobchod nebo finance a chcete pochopit současný a budoucí dopad technologie, bude vám tento program přínosem.

Jak se registrovat

Neexistují žádné formální předpoklady pro připojení k tomuto programu. Krátký online kurz je k dispozici pracujícím profesionálům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Přestože neexistují žádná akceptační kritéria ani registrační poplatek, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, jakož i ke čtení PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte:

1 617 997 4979
mitsloan@getsmarter.com

Zarezervujte si schůzku s konzultantem kurzu

Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroo ... Čtěte více

The MIT Sloan School of Management emphasizes innovative research that enhances management practice. Its focus on action learning means that students are able to apply concepts learned in the classroom to real-world business settings. Méně
Přejít na web školy