3 TOP UNIVERZITY = 1 EVROPSKÝ BAKALÁŘ / strong> Všichni studenti budou mít kromě ABMS Švýcarsko bakalářský titul společný bakalář s univerzitou Dąbrowa Górnicza (WSB) a Taras Ševčenko národní univerzitou (KNU). ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě. 3 Nejlepší evropské univerzity = Nejlepší virtuální / online program = 1 špičkový evropský bakalář ŠVÝCARSKO + EU + TOP RANKED 500 Rozšířte své znalosti v ABMS Spojte se s žáky a vedoucími stejně jako vy v našich online bakalářských programech. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako bakalářského studia na ABM.

Pro profesionály Bakalář mezinárodního managementu hotelnictví a pohostinství (BBA) znamená první úroveň dosažení v jakékoli akademické disciplíně.

Na konci bakalářského v International Hotel a pohostinství řízení studijního programu se očekává, že absolventi se spojit teorii s praxí a zobrazit velmi dobrá znalost Hotelnictví. Studenti jsou vybaveny užitečnými nástroji pohostinství vstoupit na trh cestovního ruchu a efektivně a účinně přispívají k organizacím v rámci International Hotel a pohostinství pole.

Bakalář v oboru International Hotel a Hospitality Management je určen pro studenty, kteří se ucházejí o držet kariéru v řízení průmyslu a se skládá ze čtyř 3-měsíčních bloků; Tento kurz může pomoci studentům získat dovednosti, stejně jako respektovaný kvalifikaci, která bude lépe své šance na vstup do kariéru svých snů. V roce 2017, hotel a cestovního ruchu se očekává, že vytvoří pracovní místa 262.000.000, cca. 1 z každých 10 pracovních míst po celém světě.

V našich bakalářských programech:

 • Pochopte, jak spustit malý tým v hotelu nebo restauraci.
 • Porozumět švýcarským systémům pohostinství.
 • Vyvíjet a uplatňovat inovativní metody výzkumu.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Získejte odborné znalosti k publikování v recenzovaných časopisech.
 • Staňte se úspěšným výzkumníkem a profesionálem.
Jazyk studia: tento studijní program byl vyučován výhradně v angličtině.

BBA: 1 rok Máme 4 příjmy za rok: leden, duben, červenec a říjen . Bakalářská zkouška vás zaujme na další úroveň. V našich bakalářských programech:

 • Umístěte základnu pro budoucnost pro studium a profesní úspěchy.
 • Studovat a používat inovativní metody výzkumu.
 • Kombinovat aplikovaný výzkum a odbornou praxi.
 • Připravte se, abyste měli vliv na politiku a praxi.
 • Zjistěte strategie, které usnadní efektivnější a adaptabilnější organizace a vytvoří pozitivní změny.
 • Staňte se inovativnějším vůdcem ve svém oboru.

Moduly:

Naše BBA je tříletá studie, pokud začnete pouze s vysokoškolským diplomem, následující moduly jsou pro poslední rok:
 • Správa hotelů a pohostinství
 • Finance a účetnictví
 • Globální marketingové strategie
 • Strategické řízení podniku
 • Rozvoj studijních dovedností pro postgraduální vzdělávání
 • Navrhování a vývoj webových stránek
 • Systémy rozhodování a řízení podpory

Požadavky na přijetí:

Délka trvání: 1 rok nebo více Diplomová práce: BBA v mezinárodním managementu hotelnictví a pohostinství Věk: Minimální věk 18 let Předchozí studium: Spolupracovník bakalářské nebo ekvivalentní Angličtina: IELTS nebo ekvivalent (pouze pro studenty z cizích jazyků nebo studentů, Na anglicky mluvící škole) Metoda studia: Online poplatek: 10900 Euro za 1. rok, 11900 Euro za 2. rok a 12900 Euro za 3. ročník Evropský převod a akumulační systém: tento program odpovídá 180 ECTS Evropskému kvalifikačnímu rámci: toto Program je rovnocenný úrovni EQF 6 Poznámka: Studijní poplatek nezahrnuje žádost a rezervační poplatek ve výši 240 EUR (jednorázová a nevratná).

Bachelor's with Honors (volitelný předmět) Studenti, kteří chtějí absolvovat bakalářský studijní program s vyznamenáním, musí po dokončení studijního programu BBA absolvovat bakalářskou práci a obdrží titul Bachelor's (BBA) s vyznamenáním.

Délka práce: 12000 slov (studentům je povoleno mít o 10% více nebo méně.) Doba trvání: 4-8 měsíců (průměrně 6 měsíců) Poplatek: 1900 Euro (pouze pro studenty ABMS, kteří ukončili bakalářský program).

ECTS: 210 kreditů.

Jaké jsou výhody? S Bachelor s vyznamenáním, vaše šance, aby byly přijaty pro Magistr jsou obvykle vyšší a to vám pomůže najít lepší práci. Pokud nechcete dělat diplomovou práci, obdržíte honorární bakaláře.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 96 více kurzů z OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
3,940 EUR
Závěrečný rok bakalář
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards