Read the Official Description

CÍL

Absolventi tohoto oddělení získávají dovednosti a kompetence v oblasti podnikání a řízení, nezbytné pro úspěšné zahájení a řízení podniku, organizaci nebo instituci. Náš program je rovněž určena všem zájemcům o zvýšení osobních kompetencí při vytváření akutní obchodních rozhodnutí, bez ohledu na povolání.

BSM

POPIS

Dynamické ekonomické změny ve způsobu organizace trhu fungovat v současné době upozorňují na zvyšující se mírou komercionalizace na základě pravidel modelu volného tržního hospodářství. Jako výsledek, tam je rostoucí poptávka po vzdělaných, profesionálních manažerů schopných jednat a rychle adaptovat na rychlé změny v podnikatelském prostředí. Inovativní řízení pro rozvoj podnikání specializace, které nabízíme poskytuje studentům jedinečnou příležitost získat dovednosti a kompetence relevantní pro kariéru jako profesionální manažer. Absolventi budou mít vyškoleni v kreativní a inovativní myšlení, které jim umožní dospět k důmyslnými a optimální řešení založené na projektu týmové práci.

Kurz specializace se zaměřuje především na poskytování praktické aspekty inovačního managementu organizace trhu, příprava pro výkon manažerských a vedoucích pozicích na všech provozních úrovních v rámci organizace. Důraz je kladen na získání praktických dovedností v analýze a řešení problémů na úrovni řízení a při přijímání strategických rozhodnutí, hledají inovativní řešení problémů, řízení, kreativní přístup, efektivní plánování a projektové práce. Studie se zaměřují na reálných aspektů řízení organizace, rozvoj praktických analytických dovedností, metod pro inovativní řešení problémů a vytváření zvukových strategických rozhodnutích. Naše Osnova vychází z metod, které usnadňují rozvoj různých dovedností, včetně trénovat, tým a projektové práce, mezilidských dovedností, tvořivého myšlení, projektové řízení, řízení vztahů se zákazníky, informace a finanční toky mezi subjekty na trhu.

Absolventi budou mít získané dovednosti a schopnosti potřebné k provedení řídící úlohu na všech úrovních v rámci podnikatelských subjektů působících v komerčním prostředí a neziskových organizací, do soukromého nebo veřejného sektoru. Dále absolvoval inovační management pro rozvoj podnikání specializaci vás vybaví všemi znalostmi a dovednostmi potřebnými pro vytváření a správu komerčních projektů, zahájení vlastního podniku a řízení podniku.

Náš program je rovněž určena zájemcům o zvýšení osobní schopnosti při vytváření akutní obchodních rozhodnutí, bez ohledu na povolání.

Graduate DESTINACE OBLASTI

· Marketing, lidské zdroje, finance, · obchodní organizace a místní vládní instituce, · podniky a instituce na pozici vysoce nebo středně postaveným manažerem, · Zahraniční a mezinárodní instituce spojené s podnikáním, · výzkumné a vývojové instituce, · poradenství agentury, · vzdělávání.

DIPLOM

Účast v Inovativní řízení programu Business Development pro Výsledky v získávání bakalářský titul v oboru managementu. S touto široce uznávaného dokumentu může úspěšně rozvíjet svou mezinárodní kariéru.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by AHE - The University of Humanities and Economics »

This course is Online forma, Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
3,400 EUR
Non-občané EU, na plný úvazek.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019