Bakalářský Průmyslové inženýrství průmysl 4.0

Náš bakalářský titul v oboru průmyslového inženýrství (B.Eng.) Vás připravuje s širokým rozsáhlými odbornými znalostmi IT a inženýrských a obchodních dovedností, aby předtím, než čelit výzvám průmyslového inženýrství. Inovace, které lze shrnout pod pojem Průmyslové 4.0 jsou proto zvlášť uvažovalo o použití rychlých průmyslového vývoje posledních let a aby profil našich absolventů na trhu práce zajímavější.

Zvláštní důraz klademe na maximální flexibilitu, vynikající kvalitu, se silným praktické orientace a řadu služeb a inovací, které umožní vám na částečný úvazek studovat jednodušší. Naši lektoři jsou také kdykoliv jako kontaktní osoby, aby ve své studii vše probíhá hladce.

Všichni studenti, kteří zapisují, rovněž obdrží iPad Mini sítnice *. Tak máte své skripty, instruktážní videa a podcasty vždycky. * Akční závislá na době, viz www.iubh-fernstudium.de/iPad

Fakta o distanční vzdělávání Bakalář Business strojírenský průmysl 4.0

 • Titul: Průmyslové inženýrství (B.Eng).
 • Délka studia: buď 6, 8 nebo 12 semestrů
 • Jazyk: Německý
 • Kredity: 180 ECTS
 • TESTY: 4-6 Zkoušky za semestr skladujte při teplotě 36 studijních centrech v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku nebo na celém světě přes 130 Goethe ústavů. Dokonce i čistě on-line založen možné!
 • Vzorový program: 4 týdny zdarma zkušební
 • Přípona: zdarma
 • Vstupní požadavky: (technické) vysoké školy nebo potvrzení ukončení magisterského nebo minimálně dva roky tréninkový program s 3 roky odborné praxe.
 • Akreditace: FIBAA, ZFU
 • STUDIE START: kdykoliv

Výhledy pro začínající průmyslových inženýrů

Neustálý vývoj je v rámci odvětví je konstanta - složitost a rychlost změny se nijak výrazně nezvýšilo. Inovace, které jsou skryté za pojmem průmyslový 4.0 nabízejí jen pro SMB příležitosti - ale i rizika, pokud tento vývoj je opomíjen. Poptávka po kvalifikovaných inženýrů 4.0 opravdu pochopit předmět průmysl je obrovský. Tento program vám nabízí možnost reagovat na výsledné potřeby průmyslu a vynikající příležitostí pro vstup v zajímavých oblastech činnosti. Výběrem z vrtů v distanční IUBH zajišťujeme z. 5 Semestr příležitost specializovat se sami a proto svůj další zvyšování prestiže.

Požadavky na studia

Distanční vzdělávání Bakalář (B.Eng.) Průmyslové inženýrství je v podstatě otevřený vstup. Z vaší strany pouze jednoho univerzitního vstupné je tedy nutná pro zápis.

Studium s (specializovaného) Abitur

Jako žadatel s univerzitní vstupní kvalifikace (Abitur) nebo průmyslovou školu (technická vysoká škola), můžete vstoupit okamžitě a bez vyšetření v bakalářském studiu na IUBH.

Studium bez maturity

Dokonce i bez (technické) vysoká škola je vstup možný, pokud si přinést následující zkušenost:

 • An alespoň dva roky odborné přípravy a
 • nejméně tři roky odborné praxe.

Také certifikát magisterský nebo kariérní postup (z. B. as IHK Fachwirt / v) opravňují ke studiu start.

zkušební kurz

Vzorek programu (který nemá být zaměňována s Čtyřtýdenní zkušební studií zdarma) je nutná! Víte vysoká škola nemá a (profesionální) a vaše vzdělání / povolání nemá žádnou obchodní zázemí, nebo zaměření svých tréninkových / odborných činností, které nejsou konkrétně odkazují na některého z našich programů vysokoškoláka. To by bylo v případě, pokud se vyučil mechanikem, nebo pedagogů kuchař. Pokud toto školení musí být alespoň dva roky a navíc verfügst více než tři roky praxe, záznam od vzorku studia v bakalářském studijním programu podle svého výběru je možný.

To zahrnuje první tři semestry studia a končí automaticky, když tentokrát dvě třetiny z plánovaných kurzů nebo Moduly jsou úspěšně dokončena. Při studiu pak pravidelně pokračuje.

Podrobnosti o povolení Neváhejte se odkazovat na naše studie zkušebním řádem. Nebo ještě lépe, si sami nastavíte s naším studijním poradenství ve spojení se stejně jako ti popsal možnosti studovat, aniž by školy.

Mimochodem: Vyžádat zdarma Info Teď materiál a získat překvapení!

Program se vyučuje na:
Němec

Zobraz 35 více kurzů z IUBH Fernstudium »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
6 - 12 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
- Ceny se liší v závislosti na časovém modelu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date