bakalářský kurz - cizí jazyky

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalářský kurz - Moderní jazyky

&nbsp

Program je široce uznávána zúčastněnými stranami vzhledem k úrovni komplexního akademického vzdělání a odborných dovedností v "být", "vědět" a "vědět, jak 'oblasti, ale také vykazuje vysoký sociální dopad, protože řešení, pokud jde komunikace a mezinárodních jednání v hospodářské, politické a sociální oblasti. Naši odborníci pracují v nadnárodních společnostech v tuzemsku nebo v zahraničí, nebo jsou podnikatelé (zakladatelé a majitelé svých vlastních společností).

&nbsp

Pracovní pole obsahuje obchodní komunikaci, procesy na vytváření obsahu sítě obchodních (intranet, internet a extranet), podpora pro CRM (Customer Relationship Management), ERP (Enterprise Resource Planning) a EAI (Enterprise Application Integration) procesy, rozvoj podnikání inteligence a učení prostřednictvím komunikace a dokumentace plánů obchodní a podnikatelské překladatelských a na volné noze a in-house překlad do ekonomiky, finanční a obchodní oblasti, stejně jako podporu pro reklamní, marketingové a firemní oblastech obrazu.

&nbsp

Naše virtuální kampus má online vysoké akademické vzdělání technologií s pokročilými interaktivní multimediální techniky a správné doučování podporu a monitorování studentů self-vzdělávacího procesu.

Martha Pilar Méndez Bautista


PROGRAM CÍL


Chcete-li vlak komplexní, kompetentní odborníci v moderních jazycích s podnikatelským, strategická vize vytvářet hodnoty v podnicích prostřednictvím řízení komunikace, překlad a ICT jak v mateřském jazyce a cizích jazycích.

&nbsp

&nbsp

KOMPETENCE které mají být vypracovány student

&nbsp

 • Komunikace v cizích jazycích v oboru podnikání.
 • Správa efektivní komunikaci v organizacích jak v rodném jazyce av cizích jazycích.
 • Přizpůsobit obchodní dokumenty a obchodních a strategických plánů v cizích jazycích překladem obchodní, finanční a právní dokumenty podpoře procesu internacionalizace podniků.
 • Správa informačních systémů v různých jazycích pomocí technologických nástrojů, což usnadňuje komunikaci a kontakt s interními i externími klienty.
 • Zákon eticky a se sociální odpovědností vůči různých sociálních, kulturních, ekonomických a politických skutečností.
 • Rozvoj udržitelných obchodních příležitostí, a vést projekty zaměřené na vytváření hospodářské a sociální hodnotu.
 • Efektivně komunikovat v multidisciplinárním a multikulturním prostředí.
 • Aplikovat znalosti v různých kontextech k řešení aktuálních problémů.
 • Správa technologických nástrojů v praxi.

&nbsp


Jak to uděláme?

&nbsp

 • S akademickým pracovníky v učení, a akademické a podnikatelské zkušenosti, čímž se proces učení jednodušší.
 • Pomocí flexibilního vzdělávacího zvýhodňuje vývoj kritické a samostatné myšlení students.With osnovy, které by mohly být organizovány na deset-týdenních cyklech, což vám umožní jít svým vlastním tempem a registraci dalších studijních jednotek.
 • Pomocí autonomní model učení kombinující nezávislé učení období interakci s učiteli obsah a spolužáky, stejně jako s face-to-face a virtuální setkání. Upřednostněním interakci prostřednictvím virtuálních prostředích poskytujících prostředky, aby umožnil trvalý komunikaci v reálném čase (videokonference) a / nebo prostřednictvím fór, zájmových skupin a e-mailu.
 • Tím, poradenství a doprovod studentům prostřednictvím virtuálního kampusu a virtuálních učeben, tak mají přístup ke službám takto: virtuální knihovny, fóra, obsah, on-line hodnocení, zprávy a dokumenty dodávka, bulletiny a elektronické desky <./ Li>
 • Tím, že nabízí možnost studovat kdekoliv, aniž by byli nuceni jít na univerzitu zařízení.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development.

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development. Méně