Read the Official Description

Bakalářský kurz - Moderní jazyky

&nbsp

Program je široce uznávána zúčastněnými stranami vzhledem k úrovni komplexního akademického vzdělání a odborných dovedností v "být", "vědět" a "vědět, jak 'oblasti, ale také vykazuje vysoký sociální dopad, protože řešení, pokud jde komunikace a mezinárodních jednání v hospodářské, politické a sociální oblasti. Naši odborníci pracují v nadnárodních společnostech v tuzemsku nebo v zahraničí, nebo jsou podnikatelé (zakladatelé a majitelé svých vlastních společností).

&nbsp

Pracovní pole obsahuje obchodní komunikaci, procesy na vytváření obsahu sítě obchodních (intranet, internet a extranet), podpora pro CRM (Customer Relationship Management), ERP (Enterprise Resource Planning) a EAI (Enterprise Application Integration) procesy, rozvoj podnikání inteligence a učení prostřednictvím komunikace a dokumentace plánů obchodní a podnikatelské překladatelských a na volné noze a in-house překlad do ekonomiky, finanční a obchodní oblasti, stejně jako podporu pro reklamní, marketingové a firemní oblastech obrazu.

&nbsp

Naše virtuální kampus má online vysoké akademické vzdělání technologií s pokročilými interaktivní multimediální techniky a správné doučování podporu a monitorování studentů self-vzdělávacího procesu.

Martha Pilar Méndez Bautista


PROGRAM CÍL


Chcete-li vlak komplexní, kompetentní odborníci v moderních jazycích s podnikatelským, strategická vize vytvářet hodnoty v podnicích prostřednictvím řízení komunikace, překlad a ICT jak v mateřském jazyce a cizích jazycích.

&nbsp

&nbsp

KOMPETENCE které mají být vypracovány student

&nbsp

 • Komunikace v cizích jazycích v oboru podnikání.
 • Správa efektivní komunikaci v organizacích jak v rodném jazyce av cizích jazycích.
 • Přizpůsobit obchodní dokumenty a obchodních a strategických plánů v cizích jazycích překladem obchodní, finanční a právní dokumenty podpoře procesu internacionalizace podniků.
 • Správa informačních systémů v různých jazycích pomocí technologických nástrojů, což usnadňuje komunikaci a kontakt s interními i externími klienty.
 • Zákon eticky a se sociální odpovědností vůči různých sociálních, kulturních, ekonomických a politických skutečností.
 • Rozvoj udržitelných obchodních příležitostí, a vést projekty zaměřené na vytváření hospodářské a sociální hodnotu.
 • Efektivně komunikovat v multidisciplinárním a multikulturním prostředí.
 • Aplikovat znalosti v různých kontextech k řešení aktuálních problémů.
 • Správa technologických nástrojů v praxi.

&nbsp


Jak to uděláme?

&nbsp

 • S akademickým pracovníky v učení, a akademické a podnikatelské zkušenosti, čímž se proces učení jednodušší.
 • Pomocí flexibilního vzdělávacího zvýhodňuje vývoj kritické a samostatné myšlení students.With osnovy, které by mohly být organizovány na deset-týdenních cyklech, což vám umožní jít svým vlastním tempem a registraci dalších studijních jednotek.
 • Pomocí autonomní model učení kombinující nezávislé učení období interakci s učiteli obsah a spolužáky, stejně jako s face-to-face a virtuální setkání. Upřednostněním interakci prostřednictvím virtuálních prostředích poskytujících prostředky, aby umožnil trvalý komunikaci v reálném čase (videokonference) a / nebo prostřednictvím fór, zájmových skupin a e-mailu.
 • Tím, poradenství a doprovod studentům prostřednictvím virtuálního kampusu a virtuálních učeben, tak mají přístup ke službám takto: virtuální knihovny, fóra, obsah, on-line hodnocení, zprávy a dokumenty dodávka, bulletiny a elektronické desky <./ Li>
 • Tím, že nabízí možnost studovat kdekoliv, aniž by byli nuceni jít na univerzitu zařízení.
Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Led. 2019
Duration
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2019
End Date
Application deadline

Led. 2019

Location
Application deadline
End Date