Bakalářské speciální vzdělávání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Chtěli byste podporovat sociální struktury ve smyslu inkluze? Je pro vás důležité mít vždy ucelený pohled na lidi? V distančním vzdělávání v léčebném vzdělávání se naučíte umožnit lidem se zdravotním postižením a zvláštními potřebami účastnit se společnosti a kompenzovat obtížné životní podmínky. Za tímto účelem vám poskytujeme spolehlivé, konkrétní a vědecké koncepty jednání související s praxí, které vás připraví na možné budoucí řídící funkce.

Studentům distančního kurativního vzdělávání je udělen titul státně uznávaného kurátora, pokud úspěšně absolvují praktický projekt kurativního vzdělávání (stáž).

doba studia

  • Standardní doba studia: 36 měsíců
  • Možné různé časové modely
  • Zahájení studia je možné kdykoli
vstupné
(Technická) Abitur nebo oborová univerzitní vstupní kvalifikace
Bez Abitur:
  • Osvědčení o magisterském studiu nebo další vzdělávání
  • Alespoň dvouleté odborné vzdělávání, po kterém následují nejméně 3 roky odborné praxe (na plný úvazek)
akreditace
FIBAA, ZFU (č. 1100019c)

Přehled kurzů

V komunikačním designu distančního vzdělávání konkrétně podporujeme vaše tvůrčí, umělecko-kreativní, koncepční a metodické dovednosti. Zvláštní pozornost věnujeme výukovým aplikačním dovednostem, teoretickým znalostem a rozvoji praktických dovedností.

Náš bakalářský program je modulární, což znamená, že studujete s využitím oborů, které jsou rozděleny do tzv. „Modulů“. Součástí těchto modulů je úvodní kurz a hloubkový kurz, který vás systematicky připravuje na dokončení tohoto modulu. V rámci modulů obdržíte body ECTS (Evropský systém přenosu kreditů) za každé úspěšné dokončení, které dokumentuje váš výkon. Tyto body ECTS jsou mezinárodně srovnatelné a samozřejmě uznávané.

specializace

V šestém semestru distančního studia si vyberete dvě specializace ve výši 20 ECTS. Za tímto účelem si zvolíte alespoň jednu specializační specializaci („povinné specializace“) z oblasti komunikačního designu a maximálně jednu funkční a průmyslovou specializaci („specializace ve volbách“).

Některé příkladné volební specializace jsou:

  • Online a sociální mediální marketing
  • Uživatelská zkušenost
  • event management
  • Rozšířená, smíšená a virtuální realita
  • Obchodní poradenství

Akreditovaný titul

Všechny aktuální kurzy na IUBH jsou akreditovány FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation).
Akreditace se uděluje, pouze pokud obsah a struktura studijního programu splňuje všechny kvalitativní požadavky.

FIBAA je druh TÜV pro akademické vzdělávání, který kontroluje kvalitu bakalářských a magisterských kurzů jménem Akreditační rady. Akreditace se obnovuje každých pět (první akreditace) nebo sedm (re-akreditace) let - záruka kvality naší výuky.
FIBAA uděluje prémiovou pečeť pro kurzy výjimečné kvality. Tuto speciální pečeť již získalo pět kurzů na IUBH. IUBH je jednou z předních univerzit v Německu s pěti nebo více prémiovými pečetí.

Vaše budoucí kariéra ve speciálním vzdělávání

Terapeutičtí pedagogové vzdělávají, propagují a podporují lidi, kteří žijí v obtížných podmínkách as poruchami, například děti, adolescenti a dospělí s mentálním postižením nebo chronickými chorobami a děti a adolescenti s poruchami emočního chování. Léčebné distanční vzdělávání vás kvalifikuje inovativním a praktickým způsobem, který těmto lidem umožní účastnit se společnosti. Vysoký zájem o váš titul v sociálním a zdravotním sektoru.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten.

Mit unserem IUBH Fernstudium bieten wir Studierenden die Möglichkeit, sich flexibel und praxisorientiert auf ihren Karrierestart vorzubereiten. Méně
Přejít na web školy