Bakalářské práce v aplikacích řízení (online)

Institute of Technology Sligo

Popis programu

Read the Official Description

Bakalářské práce v aplikacích řízení (online)

Institute of Technology Sligo

Tento program je určen těm, kteří pracují nebo zvažují kariéru v podnikání. Program vychází z učení získaného ve vyšším certifikátu v podnikání (Level 6 NFQ) a zaměřuje se na praktické dovednosti a znalosti potřebné pro zvýšení výkonu v podnikovém prostředí. Studenti získají rozsáhlé obchodní dovednosti, které jim umožní získat zaměstnání v širokém spektru podnikatelských prostředí na administrativní nebo juniorské řídící úrovni.

Program je dodáván online po dobu jednoho roku. Skládá se ze sedmi modulů - čtyři v semestru jedna a tři v semestru dva (včetně disertace). Moduly jsou dodávány online profesionálně kvalifikovanými a zkušenými obchodními lektory a pokrývají následující obchodní funkce:

  • vedení lidí
  • podnikových informačních systémů
  • Finanční řízení a kontrola
  • řízení
  • ekonomika

Studenti budou mít také možnost dokončit drobnou disertaci, která předchází seminářům o metodách výzkumu.

Program zahrnuje významné množství probíhajících on-line hodnocení v každém z modulů a závěrečné písemné zkoušky, které se budou konat v Ústavu (nebo na alternativním schváleném zkušebním středisku) na konci každého semestru.

Rwyj6

Vstupní požadavky

Pro tento program neexistují žádné požadavky na účast. Studenti obdrží před začátkem kurzu rozvrh pro přednášku naživo online (živí lektoři budou naplánováni pouze na týdenní noci, Po-Čt).

Žadatelé by měli uchovávat vyšší stupeň 6 (dříve nazývaný národní certifikát) v obchodním (nebo příbuzném oboru). Žadatelé s jinou kvalifikací a / nebo s významnými relevantními obchodními zkušenostmi mohou být také zváni prostřednictvím procesu IT Sligo Recognition of Prior Learning (RPL).

Všechny přednášky, konzultace a praktická práce jsou doručovány prostřednictvím angličtiny. Je velmi důležité, aby studenti, kteří nejsou rodilí angličtí mluvčí, měli požadovaný standard pro vstup, aby získali maximální hodnotu z jejich času na IT Sligo. Požadované minimální skóre v angličtině požadované pro vstup do IT Sligo je: 5.5 IELTS pro vysokoškolské stupně.

Pracovní příležitosti

Absolventi s bakalářským studiem v oblasti manažerských aplikací zpravidla rozšiřují své kariérní postavení v manažerských pozicích jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru, nebo využívají program jako odrazový můstek pro vstup do světa podnikání poprvé. Bývalí absolventi nyní pracují ve výrobních, maloobchodních a veřejných službách; Jiní založili vysoce úspěšné podniky. Program je také ideální základnou pro dosažení úrovně 8 v oboru IT Sligo.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Price
Cena
2,250 EUR
Information
Deadline
Locations
Irsko - Sligo, County Sligo
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Irsko - Sligo, County Sligo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu