Bakalář ekonomie computer science

Bakalář v oboru ekonomie a výpočetní techniky (B.Sc.) v distanční IUBH s kombinací obchodní administrativy a inženýrská informatika vás dělá expertům v high-poptávky IT sektoru.

Naše dálkové studium přizpůsobí pružně vaší každodenní situace. Nemáme žádné omezení, pevnou zápis nebo obsazených míst. Naši lektoři jsou vám vždy po ruce.

Všichni studenti, kteří zapisují, rovněž obdrží iPad Mini sítnice *. Tak máte své skripty, instruktážní videa a podcasty vždycky. * Akční závislá na době, viz www.iubh-fernstudium.de/iPad

Fakta o distanční bakalář (B.Sc.) Ekonomika computer science

 • Stupeň: Bachelor of Science (B.Sc.)
 • Délka studia: buď 6, 8 nebo 12 semestrů
 • Jazyk: Německý
 • Kredity: 180 ECTS
 • TESTY: 4-6 Zkoušky za semestr skladujte při teplotě 36 studijních centrech v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku nebo na celém světě přes 130 Goethe ústavů. Dokonce i čistě on-line založen možné!
 • Vzorový program: 4 týdny zdarma zkušební
 • Přípona: zdarma
 • Vstupní požadavky: (technické) vysoké školy nebo potvrzení ukončení magisterského nebo minimálně dva roky tréninkový program s 3 roky odborné praxe.
 • Akreditace: FIBAA, ZFU (registrační číslo 154113)
 • STUDIE START: kdykoliv

Výhledy pro BUDOUCÍ Wirtschaftsinformatiker

Obchodník pracující s Cloud Computing schématu na nové Černé uhlí Wirtschaftsinformatiker / -v Uděláte rozhraní mezi obchodními a informační technologie. Můžete plánovat a rozvíjet operativní informační a komunikační systémy, tyto způsoby použití a čekat na to. Za tímto účelem se analyzuje oba vnitřní organizační struktury a stávající systémy podniků a veřejné správy IT.

Svou obchodní management a IT-specifické znalosti jste schopni specialista a manažerských pozicích v mnoha společnostech v různých průmyslových odvětvích, včetně telekomunikací, distribuce, poradenství, hardware a software, data mining a další cvičení. Vzhledem k tomu, prakticky všechny společnosti Take It systémy založené na dokončení, tato studie je první volbou pro správu a technicky zdatné lidi.

Vzhledem ke stále se zvyšujícími nároky na vnitřní a cross-podnikové softwaru a řešení IT infrastruktury, ale také v důsledku rostoucí poptávky, produkty nebo služby online nebo interaktivní a multimediální mapování obchodních dat ve velmi vysoké poptávce potěšení.

Požadavky na studia

Distanční vzdělávání Bakalář (B.Sc.) Ekonomika počítačová věda je v podstatě otevřený vstup. Z vaší strany pouze jednoho univerzitního vstupné je tedy nutná pro zápis.

Studium s (specializovaného) Abitur

Jako žadatel s univerzitní vstupní kvalifikace (Abitur) nebo technické vysoké školy (SPŠ) můžete okamžitě a bez přijímací zkoušky vstoupit do bakalářského studia na IUBH.

Studium bez maturity

Dokonce i bez (technické) vysoká škola je vstup možný, pokud si přinést následující zkušenost:

 • An alespoň dva roky odborné přípravy a
 • nejméně tři roky odborné praxe.

Také certifikát magisterský nebo kariérní postup (z. B. as IHK Fachwirt / v) opravňují ke studiu start.

zkušební kurz

Vzorek programu (který nesmí být zaměňována s volným čtyřtýdenní zkušební studie pro všechny studenty) je nutná! Víte vysoká škola nemá a (profesionální) a vaše vzdělání / povolání nemá žádný obchodní zázemí, nebo zaměření vašeho tréninkového / profesní činnosti nejsou konkrétně vztahovat k jednomu z našich programech vysokoškoláka. To by bylo v případě, pokud se vyučil mechanikem, nebo pedagogů kuchař. Pokud toto školení musí být alespoň dva roky a navíc verfügst více než tři roky praxe, záznam od vzorku studia v bakalářském studijním programu podle svého výběru je možný.

To zahrnuje první tři semestry studia a končí automaticky, když tentokrát dvě třetiny z plánovaných kurzů nebo Moduly jsou úspěšně dokončena. Při studiu pak pravidelně pokračuje.

Podrobnosti o povolení Neváhejte se odkazovat na naše studie zkušebním řádem. Nebo ještě lépe, si sami nastavíte s naším studijním poradenství ve spojení se stejně jako ti popsal možnosti studovat, aniž by školy.

Mimochodem: Vyžádat zdarma Info Teď materiál a získat překvapení!

Program se vyučuje na:
Němec

Zobraz 35 více kurzů z IUBH Fernstudium »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
6 - 12 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
- Ceny se liší v závislosti na časovém modelu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date