Komunikační majory vytvářejí a sdílejí význam pro společné dobro.

Připojte se k našemu oddělení, abyste objevili centrální, komplexní úlohu komunikace ve společnosti. Naši studenti se naučí efektivně komunikovat v různých kontextech - v občanském životě, napříč kulturami, na pracovištích a ve vztazích.

S vysokoškolským vzděláním v komunikaci od společnosti Hope předvádíte svůj závazek k etickému, kompetentnímu komunikaci.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete dělat s vaším komunikačním stupněm - a důvěřujte nám, příležitosti jsou neomezené - získáte hlavní náskok v životě mimo třídu tím, že se zúčastníte stáže, dokončíte důkladnou práci na kurzech, prozkoumáte svět mimo areál studovat a najít místo ve studentských klubech v areálu školy.

Studijní programy

Naše oddělení nabízí velkou a malou komunikaci. Náš diplom kombinuje teorii s praxí, zatímco volitelné předměty umožňují přizpůsobit program vašim zájmům.

V souladu s robustní tradicí liberálních umění Hope připravujeme naše studenty na stále se vyvíjející globální společnost a pracovní prostředí.

Komunikační majory se naučí vytvářet a sdílet význam pro společné dobro. Vynikají v různých oblastech, od public relations po právo. Naši studenti mají tendenci být zvědaví a seberealizovaní, takže náš program je navržen tak, aby vás vybavil trvalými životními dovednostmi, které jsou použitelné pro celou řadu kariér.

Kurzy

Absolvování komunikačních kurzů na Nádeji může znamenat, že budeme spolupracovat s naší fakultou na výzkumném projektu, produkovat média v našem televizním studiu nebo navrhnout řešení pro styk s veřejností.

Naše kurzy kladou důraz na různé druhy komunikace:

  • Rétorika
  • Relační komunikace
  • Mediální studie a produkce
  • Organizační komunikace
  • Globální komunikace

Prostřednictvím výzkumu, zkušenostního učení a občanské angažovanosti získáte hluboké pochopení toho, jak komunikace hraje důležitou roli ve společenském životě.

Po promoci

Komunikační majitelé mají robustní a agilní dovednostní sadu. Byli schopni kriticky myslet, rozhodovat eticky a mít silné porozumění výzkumu a analýze znamená, že se můžete dostat do mnoha pracovních míst o krok nad konkurencí.

Naši absolventi pokračují v kariéře v různých oblastech. Mnozí pokračují v navštěvování vysoké školy. Pokud jste absolvovali vysokoškolskou komunikaci, kontaktujte nás prosím. Rádi bychom vás slyšeli!

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
34,990 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date