Online Bachelor 's

Online bakalářské studijní programy jsou určeny pro lidi, kteří nemohou stát na plný úvazek studentů, ať už je to kvůli rodině, v práci nebo jiné závazky. S on-line bakalářských, studenti mají možnost vytvořit si vlastní plán. On-line bakalářského studenti mohou i nadále úzce spolupracovat s profesory k dosažení nejlepšího možného vzdělání.

Newly added Online Bachelor programs

Tribeca Flashpoint College

BA v interaktivním médiu grafického designu

Říjen 18, 2018
Dnešní nejefektivnější návrhy mají krásu i mozky, s estetickým odvoláním na hluboké pochopení potřeb publika. Bachelor of Arts v grafickém designu Interactive Media je navržen tak, aby vám dovednosti, které potřebujete k vývoji efektivních grafických návrhů a webových rozhraní.

University of Illinois Springfield

Online BS v manažerských informačních systémech

Říjen 14, 2018
V dnešní globální ekonomice se většina hlavních výzev, kterým organizace čelí, vyžaduje výpočetní řešení, od rozšíření trhů v zahraničí až po poskytování přístupu ke vzdělávání ve venkovských oblastech. Nejvyhledávanějšími obchodními vůdci budou ti, kteří zvládli oba základy podnikání a dosáhli vysoké úrovně kompetence v oblasti informačních technol… [+]ogií. Online kurzy jsou vyvíjeny a vyučovány stejnými členy fakulty, kteří vyučují tradiční kurzy v kurzu, čímž je zajištěno, že kvalita on-line kurzů je stejně dobrá nebo lepší než tradiční instrukce ve třídě. [-]

Key West University

Bachelor of Science v řízení podniku

Říjen 9, 2018
Bakalářská věda v oboru Business Management poskytuje studentům praktické dovednosti a znalosti potřebné k úspěšnému vybudování kariéry v různých obchodních prostředích.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online bakalářské tituly