Přečtěte si oficiální popis

Vedoucí chování v oblasti chování se specializací na zdraví ve Společenství je navržen tak, aby poskytl studijní program pro lidi, kteří mají zájem o zlepšení zdraví a pohody lidí v komunitě. Kredity této specializace jsou součástí 36 kreditů majora.

Specializace se zaměřuje na vaši majoritu a poskytuje vám znalosti a zkušenosti, které jsou zaměřeny na případný cíl být komunitním zdravotním vychovatelem. Kredity této specializace jsou součástí 36 kreditů majora. Specializace se zaměřuje na vaši majoritu a poskytuje vám znalosti a zkušenosti, které jsou zaměřeny na případný cíl být komunitním zdravotním vychovatelem.

Behavioral Science major je velmi vhodnou volbou pro studenty transferu, protože je možné, že kurzy, které jste již udělali, se započítávají do požadovaných nebo volitelných kurzů. Program navíc nabízí mnoho příležitostí pro profesní rozvoj prostřednictvím stáží získaných z kreditů v různých pracovištích oblasti NYC.

Behaviorální věda: rychlá fakta o zdraví ve Společenství

 • Flexibilní plán
 • Zkoumejte své konkrétní zájmy
 • Zkušení profesoři
 • Různé možnosti stáže

Výsledky programu

Na konci tohoto programu by studenti měli být schopni:

 • Vytvořte soudržné vysvětlení hlavních teoretických paradigmat a hlavních pojmů v psychologii a sociologii
 • Identifikovat a porovnat kvantitativní a kvalitativní metody, návrhy výzkumu a základní statistické nástroje při sociálním výzkumu
 • Vysvětlete, jak může studium společenské třídy, etnického původu, pohlaví, věku, rasy a náboženství usnadnit kulturní kompetence zaměřené na to, jak se jedinec vyvíjí v rodině, škole, práci a komunitě
 • Aplikujte psychologické a sociologické principy, teorie a výzkum na osobní, kulturní a organizační situace

Účel

Program Mercy College bakalářském vědním programu Behavioral Science je určen studentům, kteří chtějí rozšířit své hlavní pole tak, aby zahrnoval jak psychologii, tak i sociologii. Behavioral Science major poskytuje užitečné informace a informace o celoživotním životě
o tom, jak se lidé chovají doma, ve škole, na pracovišti a v komunitě. To pomáhá připravit studenty na jakoukoli práci nebo zaměstnání zahrnující lidi v různých prostředích včetně vzdělávání, lidských služeb, obchodu, vlády a vymáhání práva.

Mercy College nabízí multidisciplinární specializaci v oblasti behaviorální vědy se zaměřením na komunitní zdraví, které je ideální pro ty, kteří mají zájem o zlepšení zdraví a pohody lidí v komunitě.

Třídy jsou nabízeny v areálu Bronx a Dobbs Ferry a on-line. Fakulta Mercy je tvořena vysoce kvalifikovanými a profesionálními instruktory, kteří ve třídě přinášejí mnoho let praktických zkušeností a jsou schopni připravit vás na úspěch na pracovišti.

Osnovy

Studenti, kteří si zvolí hlavní koncentraci v behaviorálních vědách se specializací na zdraví ve Společenství, musí dokončit.

 • BHSC 244 Sociální psychologie
 • BHSC 226 Počítače Soc / Behv vědy
 • BHSC 271 Med Sociologie: Zdravotní péče Moderní
 • BHSC 348 Metodologie Soc / Beh Sciences
 • BHSC 426 Vědy o klasických vědách
 • PSYN 232 Psychologie zdraví
 • SOCL 308 Organizace / řízení zdravotní péče
 • SOCL 366 Lékařská etika

a

čtyři volitelné kurzy vybrané na základě poradenství z hlavních nabídek v oboru Psychologie a / nebo Sociologie očíslované 200 a více.

Přinejmenším dva hlavní kurzy v oboru psychologie a dva hlavní kurzy sociologie musí být dokončeny v rezidenčním pobytu na Mercy College . BHSC 370 Statistika sociálních a behaviorálních věd se doporučuje studentům, kteří plánují navštěvovat vysokou školu. BHSC / PSYN / SOCL 399 Doporučuje se praxe.

Kariérní možnosti

Tento program je vhodný pro každého, kdo má zájem o zlepšení zdraví jednotlivců v komunitě. Mezi reprezentativní příležitosti kariéry patří koordinátor wellness, zdravotní pedagog nebo koordinátor programu pro zdraví.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 18 více kurzů z Mercy College »

This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date