Bakalář vědy ve všeobecných studiích

Kentucky Wesleyan College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář vědy ve všeobecných studiích

Kentucky Wesleyan College

O

Kentucky Wesleyan College je bakalář vědy ve všeobecných studiích je on-line program, který zdůrazňuje znalosti a schopnosti nejvíce požadované v dnešní společnosti: Ústní a písemná komunikace, kritické myšlení, řešení problémů, efektivní využití technologie a globální povědomí.

Online program Obecné studie vám nabízí flexibilitu při výběru kurzů, které vyhovují vašim zájmům a profesním cílům v následujících "klíčových oblastech": Studie chování, Studie obchodních studií, Vzdělání, Angličtina, Humanitní vědy a Společenské vědy. Jako student online v programu Obecné studium budete pracovat s Vaším online poradcem, abyste vytvořili studijní plán a studijní program, který vyhovuje vašim potřebám.

Průběh výsledku

Profesionálové, kteří získají bakalářské studium v ​​oboru všeobecné studium, mají řadu příležitostí k tomu, aby se mohli rozvíjet v rámci svého pracovního místa nebo jiných soukromých nebo veřejných podniků a organizací. Vaše liberální umění / všeobecné studium je solidní kariérovou přípravou a velmi žádoucí zaměstnavateli.

Pozicím, které využívají bakalářské studium v ​​obecných studiích, mohou být výkonný asistent, obchodní manažer, manažer asistentů provozu, vedoucí účtu, obchodní zástupce nebo manažer, marketingový specialist, ředitel pro styk s veřejností, správce oddělení, manažer služeb zákazníkům apod.

Obecné studium Online kurzy

Hlavní oblasti studia (vyberte ze seznamu níže 3 oblasti):

Všeobecné požadavky na studium online

Obecné požadavky

 • 120 kreditních hodin je minimální pro absolvování, s minimálním kumulativním GPA 2,0.
 • Všechny požadavky všeobecného vzdělávání musí splňovat celkově 39 kreditních hodin.
 • * Musí být splněn požadavek na multikulturní studia.
 • Posledních 30 kreditních hodin po přijetí do studijního programu Všeobecné studium musí být dokončeno na Kentucky Wesleyan College .
 • Nejméně 42 hodin zápočtu je nutno absolvovat v kurzech o 300 nebo 400 stupních.
 • Stupně D nejsou přijatelné pro kurzy jádra.

Specifické požadavky

 • Tři klíčové oblasti musí být vybrány z následujících oblastí: studie chování, studium podnikání, studium v ​​oblasti vzdělávání, angličtina, humanitní obory a společenské vědy.
 • V každé základní oblasti musí být přijato minimálně 15 kreditních hodin, z toho 6 kreditních hodin musí být 300 nebo 400 úrovní (45 kreditních hodin).
 • V žádné z jádrových oblastí se nesmí ubírat více než 6 kurzů.
 • Zbývajících 33 kreditních hodin může být vybráno z libovolné jádrové oblasti. Minimálně 15 z těchto 33 kreditních hodin musí být 300 nebo 400 úrovňových kurzů.

Požadavek na kursové zkoušky

Další kurz (3 kreditní hodiny) (*) bude vyžadován v jedné ze tří vybraných hlavních oblastí. UPOZORNĚNÍ: Toto je navíc k dosažení požadovaného počtu 15 kreditních hodin v rámci 3 vybraných hlavních oblastí. Požadavky na všechny předměty musí být schváleny programovým poradcem pro všeobecné studium.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace August 13, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Owensboro, Kentucky
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Owensboro, Kentucky
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu