Bakalář vědy v požární politice

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Od žhářství až po rozlití nebezpečných materiálů může kdykoliv udeřit katastrofa. Online bakalář vědy v požární vědě dokončí program od Anna Maria vysoká škola poskytuje hasičům důležité znalosti k získání vedoucí pozice v požární služby a souvisejících oblastech.

Je nezbytné získat pokročilé studium a odbornou přípravu, aby bylo možné účinně a účinně poskytovat ochranu a řešit mimořádné události, a on-line studijní program on-line požární vědy Anna Maria College vám umožní dokončit studium kdykoli a kdekoli je to pro vás nejvhodnější. S bakalářským titulem požární vědy získáte silný základ v technických aspektech řešení požární ochrany, dynamiky požáru a nebezpečných materiálů při rozvíjení odborných a manažerských dovedností. Rovněž zvýšíte své porozumění právním otázkám, etice, službě a psychologickým efektům mimořádných situací - to vše vás může vybavit dovednostmi a znalostmi potřebnými k tomu, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Požadavky

Online bakalář vědy v požární vědě přijímá studenty, kteří buď získali přidružený titul, nebo mají 60 přenosných kreditů z regionálně akreditované instituce. Žadatelé, kteří mají titul přidruženého nebo dokončeného kurzu v oboru jiném než požární, musí mít certifikaci ProBoard / IFSAC certifikovanou hasičem I / II.


Anna Maria vysoká škola byla první škola v zemi, která byla udělena Požární a záchranné služby vyšší vzdělání (FESHE) uznání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC' ... Čtěte více

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC's programs integrate liberal education and professional preparation that reflect the respect for liberal arts and sciences education grounded in the traditions of the Sisters of Saint Anne—educational innovation, service to others, and access to quality education for all. Méně