Bakalář vědy v náboženství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Posílte své porozumění biblickému a křesťanskému ministerstvu bakalářským studiem online náboženství Liberty University

Bakalář vědy o náboženství na Liberty University je online teologický titul, který nabízí solidní, biblický základ nezbytný k tomu, aby dobře sloužil v roli ministerstva prostřednictvím 100% online studijního programu. Tímto stupněm získáte solidní poučení o základních principech Bible, křesťanství, teologie a Církve.

Každá ze specializací na Libertyho náboženství je navržena tak, aby vám pomohla ponořit se hlouběji do Božího slova. Tento titul v oboru náboženských studií se také ukáže jako prospěšný pro ty, kteří si přejí získat další kvalifikaci v jejich současném postavení ministerstva.

Proč zvolit Liberty's Online Religion Titul?

Bachelor of Science v Religion Liberty University je online teologický titul, který integruje biblické principy do každé třídy, aby vás připravil na budoucnost profesionálně i duchovně. Pokud hledáte online teologický titul, program náboženských studií je vynikající volbou! Každá online třída teologie je navržena tak, aby posílila vaši víru a vybavila vás cenným školením v oblasti služby. Protože univerzita Liberty byla založena na křesťanských hodnotách, můžete si být jisti, že jejich studium náboženských studií online vás připravuje na úspěch ve vaší budoucí kariéře.

RosaryJames Coleman / Unsplash

Co se naučíte v oboru online náboženství?

Liberty's bakalář v náboženství vám může pomoci vyvinout lepší porozumění Božímu slovu, které posílí vaši víru. Teologické kurzy, které najdete v rámci Libertyho online náboženského stupně, vás připraví na to, abyste biblické komponenty a principy aplikovali na mnoho současných problémů, kterým dnes společnost čelí. V online teologickém titulu si můžete rozvinout výjimečné písemné a ústní komunikační dovednosti, z nichž budete mít prospěch jak osobně, tak profesionálně.

Posláním Liberty je připravit vás všemi způsoby, jak efektivněji plnit osobní a profesní role. S online teologickým titulem získáte přehled o hlavních otázkách, tématech a myšlenkách náboženských studií, takže jste připraveni na různé profesní příležitosti. Se specializacemi, jako jsou biblická a teologická studia, křesťanské poradenství a křesťanská ministerstva, Libertyův online náboženský studijní program vytváří absolventy, kteří jsou připraveni pokračovat ve studiu prostřednictvím semináře nebo postgraduálního programu.

Specializace

Studenti, kteří sledují bakalářský titul v oboru náboženství, si mohou zvolit specializaci.

 • Apologetika
  Liberty University je 100% online bakalář vědy v náboženství - apologetika poskytuje hlubší pochopení historických a filozofických argumentů, které podporují platnost Božího slova, jakož i dovedností kritického myšlení, které potřebujete k odvaze odpovědět na populární teologické otázky. a milost.
 • Biblická a teologická studia
  Liberty University je 100% online bakalář vědy o náboženství - biblická a teologická studia poskytuje pochopení základů bible a křesťanství. Získáte bohaté pochopení původu a obsahu Bible a pochopíte její význam pro křesťanskou víru.
 • Křesťanské poradenství
  Liberty University je 100% online bakalář přírodních věd v oboru náboženství - křesťanské poradenství, který vás vybaví tak, aby uspokojil rostoucí potřebu vyškolených poradců, kteří mohou nabídnout nejvyšší kvalitu péče z křesťanského hlediska. Budete seznámeni s problémy, kterým čelí dnešní pacient, as biblickým základem poradenství jako služby. Kurzy vám poskytnou silné porozumění zásadám a postupům péče.
 • Křesťanské vedení
  Liberty University je 100% online bakalář vědy v náboženství - křesťanské vedení je navrženo tak, aby vám pomohlo odhalit, jak vás Bůh nadal, abyste vedl ve své místní církvi a komunitě. Tímto stupněm zlepšíte své vůdčí a administrativní dovednosti a prozkoumáte základní témata náboženských studií, abyste získali pochopení biblických principů, které potřebujete k výkonu povolání.
 • Křesťanská ministerstva
  Liberty University je 100% online bakalář vědy v náboženství - křesťanská ministerstva je navržena tak, aby vás připravila na splnění rostoucí potřeby vůdců ministerstva v církvích po celé zemi a po celém světě. Důraz bude kladen na školení v křesťanském učednictví a terénní práci. Prozkoumáte širokou škálu principů a strategií biblického vedení, které lze využít ve vaší místní církvi nebo komunitní organizaci.
 • Evangelizace
  Liberty University je 100% online bakalář přírodních věd v náboženství - evangelizační stupeň vás vybaví k dopadu na svět pro Krista prostřednictvím hlubšího pochopení teologie a historie evangelizace. Kurzy v rámci této specializace byly vyvinuty ve spolupráci s Evangelizačními školami Evangelizační asociace Billy Graham Online a připraví vás, abyste účinně evangelizovali lokálně nebo po celém světě a učili Boží slovo na soukromých školách nebo v církvi.
 • Všeobecné
  Liberty University je 100% online bakalář přírodních věd v náboženství - obecný titul je navržen tak, aby vám poskytl páteř vynikajícího náboženského programu s flexibilitou a svobodou vybrat velké množství volitelných. Bez konkrétní specializace, můžete kombinovat a vytvářet, vytvářet přizpůsobené studijní program, který odpovídá vaší vášni a směr pro budoucnost.
 • Globální studie
  Liberty University je 100% online bakalář přírodních věd v náboženství - globální studia vás vybaví k výkonu různých mezinárodních ministerských příležitostí. Tento titul vám umožní studovat nejen důležitá biblická témata, ale také relevantní ministerské praktiky, což vám poskytne základní znalosti, které potřebujete, abyste se stali misionářem, mezinárodním učencem nebo neziskovým pracovníkem. Budete mít k dispozici širokou škálu mezinárodních profesních kariér.
 • Příští generace
  100% online bakalářský titul Liberty University of Religion - NextGen vás připraví na orientaci v jedinečných výzvách vedení, které přicházejí s podáváním služeb mladistvým. Se zaměřením na NextGen se naučíte, jak vytvářet bezpečné prostředí napříč ministerskými programy, navrhovat strategii duchovní formace pro rodinu a rozvíjet dovednosti vedení potřebné k vedení v místním kostele.

love, died, crossjclk8888 / Pixabay

Hlavní body

 • Vyděláváním své BS v náboženství z neziskové univerzity, jejíž online programy se umístily v top 1% z více než 2 100 online vysokých škol a univerzit z hlediska akademické kvality, cenové dostupnosti a dostupnosti, budete odlišeni od ostatních ve svém oboru.
 • Absolventi Liberty jsou často vyhledáváni pro pracovní příležitosti kvůli jejich integritě, osobní kázni a všestrannosti.
 • Výuka pro BS Liberty v oboru Náboženství online se nezvýšila za 4 roky. Zatímco mnoho dalších škol, které nabízejí online teologické tituly, zvýšilo školné, Liberty dokázala udržet nízké náklady jako nezisková univerzita.
 • Studenti zapsaní do Libertyho bakalářského studia v oboru náboženství budou mít přístup k široké škále zdrojů prostřednictvím výzkumného portálu Liberty.
 • Pro pokračování v poslání Liberty o poskytování dostupného vzdělávání jsou pro všechny vysokoškolské kurzy poskytovány elektronické učebnice zdarma. Jako student na plný úvazek vám to může ušetřit odhadem 800 - 2 000 $ ročně v učebnicích!

Informace o stupni

 • Tento program spadá pod Rawlingsovu školu božství.

Vojenské výhody

Liberty University se zaměřuje na poskytování prvotřídních vzdělávacích zážitků studentům armády po celém světě. Ať už jste současným členem služby, propuštěn nebo odešel ze služby, nebo manželem člena služby nebo veterána, Liberty je tu proto, aby vás podpořila na každém kroku cesty. Jako poděkování za vaše odhodlání a služby naší zemi je Liberty poctěno, že vám může sloužit a podporovat vás ve vašem úsilí o online vzdělávání poskytováním následujících výhod:

 • Školné slevy - 250 $ pro vysokoškoláka (za hodinu úvěru).
 • Další sleva pro veterány, kteří slouží v civilní funkci jako First Responder (méně než 565 $ za kurz).
 • Potenciální vysokoškolský kredit pro vojenský výcvik.
 • 8 týdenních kurzů, 8 různých termínů zahájení každý rok a žádné nastavené časy přihlášení.

Požadavky na přijetí

Žadatelé musí mít kumulativní GPA 2.0 nebo vyšší, aby mohli být přijati v dobrém stavu. Pokud je GPA menší než 2,0, může být žadatel považován za přijatelný. Pro více informací kontaktujte Liberty's.

Všichni žadatelé musí předložit:

 • Žádost o přijetí
 • Poplatek za podání žádosti *
 • Neoficiální přepisy vysokých škol lze přijímat pomocí vyplněného formuláře žádosti o přepis **
 • Formulář self-certifikace na střední škole
 • Doklad o znalosti angličtiny

* Neexistují žádné počáteční poplatky za aplikaci; při finanční kontrole se však bude odkládat poplatek za žádost ve výši 50 USD. Tento poplatek se vzdává kvalifikovaným členům služby, veteránům a vojenským manželům - vyžaduje se doklad o ověření vojenského stavu.
** Úřední přepis je nutný do 60 dnů od přijetí nebo před neúčastními kapkami pro první sadu matrikulovaných tříd, podle toho, co nastane dříve.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Čtěte více

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Méně