Přečtěte si oficiální popis

Cyber-útoky jsou vedeny po celém světě - ať už v korporaci, vládní agentuře nebo v komunikačním systému. Od online bankovnictví až po elektronický obchod až po dopravní operace, náš svět stále více závisí na kybernetické infrastruktuře. Manipulace s těmito různými softwarovými a řídicími systémy proti škodlivým uživatelům se stala národní prioritou.

Poptávka po profesionálů v oblasti kybernetiky nikdy nebyla větší. Ministerstvo práce USA plánuje do roku 2020 růst o 22% v oblasti kariérových služeb souvisejících s bezpečností sítí. Buďte připraveni splnit tuto kritickou potřebu a zajistit vaši IT kariéru s bakalářským studiem oboru Cybersecurity z American National University .

S bakalářským diplomem v kybernetické bezpečnosti budete připraveni soutěžit o vstupní pozice, jako jsou specialisté na bezpečnost sítí, specialisty na digitální forenzní a specialisty na incidenty nebo analytici zranitelnosti.

Bakalářský titul v oboru Cybersecurity je také dostupný prostřednictvím American National University Online.

Vaše zkušenosti s výukou

American National University je bakalářský titul v programu Cybersecurity je navržen tak, aby vás připravit na odměňující se kariéru v průmyslu bezpečnosti sítě. Jako student se naučíte praktiky pro návrh bezpečných moderních sítí, stejně jako zabezpečení stávajících počítačů a sítí - kabelových i bezdrátových; a pokrývá témata týkající se vyvíjejících se hrozeb a řádného používání konkrétních bezpečnostních nástrojů. Kurz bude zaměřen na:

  • Základní dovednosti potřebné pro praktickou a dynamickou obranu sítě.
  • Technické otázky související s bezpečným softwarem a architekturami, stejně jako širší problémy soukromí a právních důsledků.
  • Témata zahrnují šifrovací metody, bezpečnost dat a informací, virtualizaci a cloud computing, zásady obnovy po havárii a řízení rizik, počítačová forenzní a vyšetřování a biometrie, které se týká počítačové bezpečnosti.
  • Jak prověřit hrozby kybernetické bezpečnosti a hlavní techniky potřebné k ochraně sítě.

Ať už máte zájem o zahájení nebo rozvíjení své kariéry v této specializované oblasti, tento program vás připraví na certifikační zkoušky od dodavatelů, jako jsou Microsoft® a uznávané certifikační zkoušky z aplikací CompTIA® a EC Council®. Tato certifikace vám mohou pomoci vyniknout v dnešním konkurenčním trhu práce a rozšířit možnosti zaměstnání.

American National University podporuje progresivní učební formát, takže pokud získáte svůj titul v kybernetické bezpečnosti, můžete okamžitě využít svého tréninku k posílení vaší kariéry, když budete pokračovat ve svém vzdělávání v oblasti počítačové bezpečnosti. nebo pokračovat ve vzdělávání v jiných oborech s vysokou poptávkou na úrovni bakalářského a postgraduálního studia v oblastech, jako je informační technologie a řízení obchodní správy.

Proč American National University ?

  • Pohodlí a flexibilita - ve dne a večerních třídách máte flexibilitu pracovat, když získáte svůj titul.
  • Osobní pozornost - Nejste jen tvář v davu, naše malá třída umožňuje osobní pozornost instruktorů.
  • Kariéroví odborníci jako instruktoři - S aktuální a relevantní učební osnovou se učíte od instruktorů s reálnými zkušenostmi v terénu, kteří vás budou vést a mentorovat.
  • Kariérové ​​služby - Tým našich kariérních služeb vám pomůže před absolvováním vašeho životopisu, doprovodných dopisů, technik rozhovorů a hledání vhodných kariérních příležitostí.
  • Výhody absolventů - Naše podpora neskončí na promoci, protože jako absolvent budete mít přístup k našim kariérovým službám a opakovacím kurzům, které jsou k dispozici po celou vaši kariéru.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z American National University »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date