Read the Official Description

Cyber-útoky jsou vedeny po celém světě - ať už v korporaci, vládní agentuře nebo v komunikačním systému. Od online bankovnictví až po elektronický obchod až po dopravní operace, náš svět stále více závisí na kybernetické infrastruktuře. Manipulace s těmito různými softwarovými a řídicími systémy proti škodlivým uživatelům se stala národní prioritou.

Poptávka po profesionálů v oblasti kybernetiky nikdy nebyla větší. Ministerstvo práce USA plánuje do roku 2020 růst o 22% v oblasti kariérových služeb souvisejících s bezpečností sítí. Buďte připraveni splnit tuto kritickou potřebu a zajistit vaši IT kariéru s bakalářským studiem oboru Cybersecurity z American National University .

S bakalářským diplomem v kybernetické bezpečnosti budete připraveni soutěžit o vstupní pozice, jako jsou specialisté na bezpečnost sítí, specialisty na digitální forenzní a specialisty na incidenty nebo analytici zranitelnosti.

Bakalářský titul v oboru Cybersecurity je také dostupný prostřednictvím American National University Online.

Vaše zkušenosti s výukou

American National University je bakalářský titul v programu Cybersecurity je navržen tak, aby vás připravit na odměňující se kariéru v průmyslu bezpečnosti sítě. Jako student se naučíte praktiky pro návrh bezpečných moderních sítí, stejně jako zabezpečení stávajících počítačů a sítí - kabelových i bezdrátových; a pokrývá témata týkající se vyvíjejících se hrozeb a řádného používání konkrétních bezpečnostních nástrojů. Kurz bude zaměřen na:

  • Základní dovednosti potřebné pro praktickou a dynamickou obranu sítě.
  • Technické otázky související s bezpečným softwarem a architekturami, stejně jako širší problémy soukromí a právních důsledků.
  • Témata zahrnují šifrovací metody, bezpečnost dat a informací, virtualizaci a cloud computing, zásady obnovy po havárii a řízení rizik, počítačová forenzní a vyšetřování a biometrie, které se týká počítačové bezpečnosti.
  • Jak prověřit hrozby kybernetické bezpečnosti a hlavní techniky potřebné k ochraně sítě.

Ať už máte zájem o zahájení nebo rozvíjení své kariéry v této specializované oblasti, tento program vás připraví na certifikační zkoušky od dodavatelů, jako jsou Microsoft® a uznávané certifikační zkoušky z aplikací CompTIA® a EC Council®. Tato certifikace vám mohou pomoci vyniknout v dnešním konkurenčním trhu práce a rozšířit možnosti zaměstnání.

American National University podporuje progresivní učební formát, takže pokud získáte svůj titul v kybernetické bezpečnosti, můžete okamžitě využít svého tréninku k posílení vaší kariéry, když budete pokračovat ve svém vzdělávání v oblasti počítačové bezpečnosti. nebo pokračovat ve vzdělávání v jiných oborech s vysokou poptávkou na úrovni bakalářského a postgraduálního studia v oblastech, jako je informační technologie a řízení obchodní správy.

Proč American National University ?

  • Pohodlí a flexibilita - ve dne a večerních třídách máte flexibilitu pracovat, když získáte svůj titul.
  • Osobní pozornost - Nejste jen tvář v davu, naše malá třída umožňuje osobní pozornost instruktorů.
  • Kariéroví odborníci jako instruktoři - S aktuální a relevantní učební osnovou se učíte od instruktorů s reálnými zkušenostmi v terénu, kteří vás budou vést a mentorovat.
  • Kariérové ​​služby - Tým našich kariérních služeb vám pomůže před absolvováním vašeho životopisu, doprovodných dopisů, technik rozhovorů a hledání vhodných kariérních příležitostí.
  • Výhody absolventů - Naše podpora neskončí na promoci, protože jako absolvent budete mít přístup k našim kariérovým službám a opakovacím kurzům, které jsou k dispozici po celou vaši kariéru.
Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Request Info
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date