Read the Official Description

Analýza online kriminální inteligence (CIA) BS připravuje studenty na úspěšnou kariéru v oblasti trestního soudnictví založené na důkazech, založené na důkazech. Kriminální zpravodajství zahrnuje analýzu a prezentaci údajů o trestné činnosti se záměrem řídit rozhodování a veřejnou politiku. Tato policejní kontrola (ILP) ovlivňuje všechny aspekty vymáhání práva, od hlídky až po vyšetřování.


Celkové kredity požadované pro vzdělání: 120

Online BS v analýze kriminální inteligence je program pro absolvování bakalářského studia, což znamená, že jste se museli zúčastnit regionálně akreditované instituce a mít titul Associate nebo jste získali minimálně 57 kreditů ze čtyřletého vysokoškolského studia nebo univerzity před tím, než se přihlásíte Program.

Většina studentů získá BS CIA za dva roky nebo méně.


Výhody programu

Program Online BS CIA připravuje studenty, kteří mají vášeň pro vymáhání práva, ale nechtějí být tradičními policisty, soutěžit a vyniknout na současném trhu práce s kontrolou kriminality. Studenti získají dovednosti v mapování zločinu, analýze taktické kriminality, analýze trestního vyšetřování a geografického profilování a naučí se:

 • Analyzovat kvantitativní a kvalitativní důkazy týkající se trestné činnosti
 • Vyhledání, hodnocení, analýzu a prezentaci dat;
 • Používejte efektivně technologii - řada praktických kurzů připravuje studenty k používání nástrojů pro sociální sítě, geoprostorové a jiné analýzy dat.
 • Využijte schopnosti kritického myšlení a efektivní komunikaci


Příprava na certifikaci průmyslu

 • Dokončení online kriminálního zpravodajského analytika pomáhá připravit studenty na zkoušku Certified Crime Analyst v NY.
 • Také staví základy ve vzdělání a pracovní zkušenosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali Certifikovaným právním vynuceným analytikem prostřednictvím Mezinárodní asociace kriminálních analytiků (IACA)
 • Certifikovaný analytik z oblasti kriminální inteligence (CICA) prostřednictvím Mezinárodní asociace policejních zpravodajských zpravodajů.


Kariérní výhled

Absolventi budou mít konkurenční výhodu kvůli datům-těžké kurikulární složky, které jsou silně svázány s celou řadou realistických kariérních cest, které jsou stále více v poptávce.

 • Asi 25% orgánů činných v trestním řízení je podporováno specializovanými kriminálními analytiky a toto číslo roste
 • V současné době existuje pouze 14 center pro analýzu kriminality NYS v samotném státě New York.


Kritéria přijetí

 • Musí navštěvovat regionálně akreditovanou instituci a mít titul Associate, nebo si získal minimálně 57 kreditů ze čtyřletého vysokoškolského studia nebo univerzity před tím, než se zapíše do programu.
 • Minimální GPA: 2.5
 • Přepis, pokračování
Program taught in:
Angličtina
Utica College Online

See 37 more programs offered by Utica College Online »

Last updated May 15, 2018
This course is Online forma
Start Date
May 2019
Srp. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
May 2019
End Date
Dub. 30, 2021
Application deadline
Start Date
Srp. 2019
End Date
Červenec 31, 2021
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Pros. 31, 2020
Application deadline

May 2019

Location
Application deadline
End Date
Dub. 30, 2021

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date
Červenec 31, 2021

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date
Pros. 31, 2020