Bakalář umění v managementu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Bakalář umění v managementu

BA v managementu od Benedictine University nabízí pohodlí plně online programu. Bez ohledu na váš plán nebo vzdělávací potřeby, náš bakalářský program v oblasti managementu je zde, aby vás naučil klíčovým konceptům, na které se obchodní lídři spoléhají při rozhodování a vedení obchodních operací. Plus, můžete převést až 90 kreditů z předchozí bakalářské práce dokončit svůj titul v kratším čase.

Získejte okamžitě aplikovatelné dovednosti

Vedoucí pracovníci čelí stále složitějším podnikatelským prostředím. Porozumění organizačním potřebám z holistického hlediska, které zahrnuje aspekty účetnictví, statistiky, projektového řízení, organizačního chování a mezinárodního managementu, vás nejen učiní informovanějším lídrem, ale také efektivním lídrem vašeho týmu a vaší organizace jako celku. Po dokončení studia budete vědět, jak:

 • Určete iniciativy růstu s využitím interních a externích kritických faktorů úspěchu,
 • Přezkoumat finanční faktory a sledovat strategické výsledky,
 • Přezkoumat klíčové strategie používané při plnění dlouhodobých cílů,
 • Využití kvalitativních a kvantitativních metod k definování a navrhování strategických iniciativ,
 • Vysvětlete výhody a nevýhody vstupu na globální trhy.

Prozkoumejte své možnosti ve správě

Benediktinův BA v managementu také umožňuje specializovat se v oblasti zájmu. Můžete krmit svou vášeň a vyčnívat z davu zdokonalováním svých dovedností a znalostí v jedné z následujících koncentrací:

 • Marketing
 • Management lidských zdrojů

Připravte se na úspěch v kariéře

Předpokládá se, že od roku 2016 do roku 2026 porostou povolání v managementu o 8 procent, což je přibližně stejně rychle jako průměr všech povolání, což bude mít za následek zhruba 807 300 nových pracovních míst. 1 Kromě toho, že slouží jako odrazový můstek k programu MBA, bakalářský titul v oboru managementu vás může kvalifikovat pro celou řadu lukrativních a uspokojujících kariér, včetně:

 • Finanční manažer, střední roční plat 125.080 dolarů 2
 • Marketingový manažer, medián roční mzdy 129.380 dolarů 3
 • Manažer fundraisingu, střední roční plat 111,2804 dolarů
 • Správce správních služeb, medián roční mzdy, 94 020 USD 5

Vezměte další krok

S BA v managementu na benediktinské univerzitě budete připraveni splnit požadavky dnešních složitých organizací. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak by tato míra mohla ovlivnit vaši budoucnost, požádejte o více informací dnes.


Prameny:

 1. https://www.bls.gov/ooh/management/
 2. https://www.bls.gov/ooh/management/financial-managers.htm
 3. https://www.bls.gov/ooh/management/advertising-promotions-and-marketing-managers.htm
 4. https://www.bls.gov/ooh/management/public-relations-managers.htm
 5. https://www.bls.gov/ooh/management/administrative-services-managers.htm

Akreditace

Benediktinská univerzita je regionálně akreditována komisí pro vysokoškolské vzdělávání Severního centrálního sdružení vysokých škol a škol (NCA).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Centra ... Čtěte více

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools (NCA). Méně