Bakalář trestní justice

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář soudní justice z Reinhardt University je určen pro pracujícího profesionála a je získán zcela online.

FORMÁT PROGRAMU

Noví studenti jsou přijímáni do on-line programů každých osm týdnů. Každý jarní a jarní semestr se skládá ze šestnácti týdnů a je rozdělen do dvou osmi týdnů. Letní semestr je čtrnáct týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti si vezmou dvě třídy každé zasedání pro celkem čtyři třídy za semestr, pokud si student přeje stát na plný úvazek.

Odměňujte se s vysokoškolským vzděláním. Chcete posunout svou kariéru a přesunout na pozici výkonného a velitele na úrovni? Stále více je klíčovou otázkou v trestním soudnictví.

Stupeň trestní justice na univerzitě v Reinhardtu byl navržen odborníky v oblasti vymáhání práva. Naše kurzy poskytují základnu v trestní spravedlnosti a současně zajišťují, že jsou aktuální s potřebami globální společnosti. Chcete-li zůstat konkurenceschopní v pracovní síle, získání titulu je zásadním krokem při budování vaší kariéry.

Další datum zahájení programu

  • 12. března 2018
  • 7. května 2018

BAKALÁŘ TRESTNÉHO SPRAVEDLNOSTI

Reinhardt má nadaci v oboru s policejní akademií na akademické půdě, která je certifikována Gruzínskou mírovou komisí pro standardy a školení pro míru. Jsme oprávněni provést základní školení o vynucování práva spolu s pokročilým, specializovaným a dalším školením. Kvůli našim dlouholetým zkušenostem v tomto odvětví víme, že mezi odborníky v oblasti vymáhání práva existuje rostoucí potřeba rozšiřovat vzdělání, aby zůstaly konkurenceschopné a aktuální v této oblasti. Víme také, že profesionálové jsou zaneprázdněni jak svými odbornými, tak osobními povinnostmi. V důsledku toho nabízíme flexibilitu k získání titulu Bachelor of Criminal Justice, 100% online.

Tyto 100% on-line programy, které jsou navrženy pro dospělé pracující, vás přesouvají tempem určeným pro někoho, kdo má práci na plný úvazek, ale který chce včas dokončit svůj titul. Naše kurzy jsou vyvíjeny a vyučovány vedoucími osobami v oblasti trestního soudnictví. Nejen že vám poskytnou aktuální teorii a praxi, budete se poučit z jejich skutečných zkušeností.

"Trestní soudní program byl velmi náročný a vyžadoval disciplínu a zaměření. Profesoři byli velmi dobře informováni a jejich odborné znalosti a osobní zkušenosti nabízely skutečnou životní perspektivu vedle materiálu prezentovaného v učebnicích, byly pozorné, podporující, reagující a často se zabývaly studenty jeden na jednoho a povzbuzovali a povzbuzovali skupinové diskuse, které zlepšovaly učení, protože vystavovaly studenty různým myšlenkám a perspektivám.Řekl bych každému potenciálnímu studentovi, který se do programu zamiloval, že pokud jsou připraveni se zavázat k životu plnit zkušenosti s učením s nejznámějšími profesory ve svém oboru, pak je pro ně Reinhardtova univerzita. "- vyšetřovatel Coy Turner, 2015

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Čtěte více

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Méně