Bakalář podnikového vedení

Všeobecné informace

Popis programu

Bachelor of Business Administration z Reinhardt University je určen pro práci profesionálů z různých profesních prostředí, aby spolupracovali a dokončili titul on-line.

Noví studenti jsou přijímáni do on-line programů každých osm týdnů. Každý jarní a jarní semestr se skládá ze šestnácti týdnů a je rozdělen do dvou osmi týdnů. Letní semestr je čtrnáct týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti si vezmou dvě třídy každé zasedání pro celkem čtyři třídy za semestr, pokud si student přeje stát na plný úvazek.

51-hodinová BBA hlavní program může být dokončena do 16 měsíců za předpokladu, že student má příslušné všeobecné vzdělání a volné volné kredity při vstupu do programu.

Budete úspěšně absolvováni na univerzitě v Reinhardtu!

Slyšíme znovu a znovu od našich studentů, že dosáhli své kariéry ve slepé uličce, protože jim chybí titul. Reinhardtovo online vzdělání vám pomůže překonat tuto bariéru a posunout vaši kariéru.

Další datum zahájení programu

  • 12. března 2018
  • 7. května 2018

BAKALÁŘ PODNIKOVÉHO VEDENÍ

Bachelor of Business Administration dokončení programu byl navržen pro střední kariéru, pracovní profesionály, vedoucí pracovníci, správci, manažeři a podnikatelé / podnikatelé. Kurz v rámci studijního programu zahrnuje podnikatelské záležitosti, podnikání a společnost, komunikace a kultura, strategický marketing a chování kupujících, řízení lidských zdrojů, ekonomika a prognóza, účetnictví a finance, etické a právní otázky, strategické řízení a globální manažerské vedení.

Tyto 100% on-line programy, které jsou navrženy pro dospělé pracující, vás přesouvají tempem určeným pro někoho, kdo má práci na plný úvazek, ale který chce včas dokončit svůj titul. Naše kurzy jsou vyvíjeny a vyučovány vedoucími pracovníky v oblasti obchodu. Nejen že vám poskytnou aktuální teorii a praxi, budete se poučit z jejich skutečných zkušeností.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Čtěte více

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Méně