Bakalář přírodních věd - online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Klíčová fakta

 • 120 hodin úvěru
 • 3,5 roku (průměr)
 • Typ třídy: 100% online, 8-týdenní kurzy
 • Transfer Credits: Převod až 75% celkového stupně
 • Další datum zahájení: 29. června 2020
 • Akreditace: Liberty University je akreditována SACSCOC

Vybavte děti pro světlou budoucnost titulem online vzdělávání

Děti potřebují podporu ve vzdělávání, aby měly nejlepší šanci na úspěšnou budoucnost. Online bakalářský program bakalářství přírodních věd v oboru elementárního vzdělávání na Liberty University vám může poskytnout nástroje, které potřebujete, aby pomohly dětem růst ve zdravé a šťastné dospělé. Náš titul v základním vzdělávání je navržen tak, aby vám poskytl základní dovednosti v teorii a praxi učení. Rovněž prozkoumáte současné trendy a postupy používané ve veřejných i soukromých školách. Tyto dovednosti vám pomohou budovat děti a pomáhat jim učit se a růst.

Naše online kurzy na úrovni základního vzdělávání jsou navrženy tak, aby vám poskytly přípravu před učitelem s možností procvičování vytváření plánů lekcí a jednotek. Naučíte se také specializované metody hodnocení, jako je adaptivní učení a přímá výuka. Titul online základního vzdělávání plyne do našeho Mistra umění ve výuce (MAT).

Škola vzdělávání Liberty University je akreditována Národní radou pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) prostřednictvím Rady pro akreditaci přípravy pedagoga (CAEP) jako poskytovatel přípravy pedagoga. Studenti, kteří dokončili své bakalářské vzdělání, se mohou přestěhovat do jednoho z mnoha NCATE schválených licenčních programů pro postgraduální vzdělávání. S těmito přihlašovacími údaji si můžete být jisti, že budete připraveni čelit výzvám oboru.

136771_pexels-photo-1720186.jpeg

Proč zvolit základní vzdělání na Liberty University online?

Liberty's BS v oboru základní vzdělání je nabízen online, takže si můžete dokončit své kurzy z pohodlí svého domova. Naše flexibilní výuka je navržena tak, aby odpovídala vašemu harmonogramu. Budete studovat teorie učení, učit osvědčené postupy a špičkovou technologii výuky. Dozvíte se také od profesionálů se zkušenostmi z reálné praxe ve třídě, kteří vás mohou ve svém vyučovacím procesu vést.

Praktické zkušenosti s výukou budete mít také prostřednictvím volitelného praktika našeho online vzdělávání. Cvičení umožňuje začlenit se do místní školy, abyste mohli své dovednosti využít v reálném prostředí. Investujte do Liberty's NCATE akreditovaného online bakalářského studia pro bakalářské studium s jistotou, že vaše odbornost bude respektována.

Časté dotazy

Zde jsou některé běžné otázky a odpovědi týkající se našeho programu základního vzdělávání:

Co je základní vzdělávání?

Základní vzdělávání je disciplína výuky malých dětí z mateřských škol do středních škol. Ve státě Virginie patří mezi základní třídy úroveň mateřské školy až 6. třídy. Učební osnovy a výuka pro základní vzdělávání rozvíjejí dovednosti uvažování a vystavují děti mnoha tématickým oblastem, které budou v pozdějších stupních rozšířeny.

Mohu získat online výuku?

Ano, se studentskou výukou ve vašem okolí a dalšími státními požadavky. Liberty's BS v Elementary Education je stopa bez licencí. Tento program je určen pro učitele, kteří již mají počáteční licenci nebo plánují dokončit magisterský titul s licencí. Další informace o tom, jak se stát licencovaným elementárním učitelem prostřednictvím bakalářského studia v oboru vzdělávání, naleznete na stránce bakalářského vzdělávání (B.Ed.).

Jaké jsou výhody Libertyova základního vzdělání online?

Online učitelské tituly Liberty vám mohou pomoci využít zvýšené potřeby profesionálů v oblasti základního vzdělávání. Bureau of Labor Statistics (BLS) odhaduje, že průměrná mzda za učitele mateřských a základních škol v roce 2018 byla 57 980 dolarů.

BLS také navrhuje, že trh práce pro učitele základních škol vzroste do roku 2026 o 3%. Liberty's BS v elementárním vzdělávání vám pomůže vyniknout na trhu. A s profesionálními dovednostmi, které se vztahují na jakýkoli obor, budete také vybaveni k výkonu mnoha profesních možností mimo učebnu.

 • Náš bakalářský titul v oblasti základního vzdělávání byl zařazen mezi 3 nejlepší nejlepší online programy základního vzdělávání na webu Bestcolleges.com.
 • Budete mít vybavení pro splnění mnoha potřeb v oblasti výuky širokou škálou tematických oblastí tohoto stupně.

Co se naučíte v našem online stupni základního vzdělávání?

Dokončení online výuky v oblasti elementárního vzdělávání na Liberty University vám poskytne důkladné znalosti o všech aspektech vzdělávání. Budete studovat vzdělávací teorie a jak vytvořit bezpečné, kreativní a zábavné vzdělávací prostředí. Díky těmto dovednostem můžete pomoci dětem z různého kulturního a ekonomického prostředí učit se a růst.

Liberty online výuka je určena k přípravě studentů na praktické, etické a právní porozumění vzdělávání. Toto pozadí je nezbytné k zajištění toho, aby tito studenti mohli čelit výzvám současné výuky.

Při dokončení online bakalářského studia Liberty v oboru základní vzdělávání budete studovat kritické teorie učení. Prostřednictvím této studie vytvoříte silná portfolia a učební osnovy, které budou demonstrovat vaši odbornost budoucím zaměstnavatelům. Po absolvování volitelného cvičení budete tyto dovednosti používat v praktickém vyučovacím prostředí.

Zdůrazňuje Libertyho online základní vzdělání

 • Společnost Liberty je na žebříčku nejlepších 1% z více než 2 100 online vysokých škol a univerzit z hlediska akademické kvality, cenové dostupnosti a dostupnosti na stránkách BestColleges.com - a Niche.com je zařazena jako online škola č. 2 v Americe. Vyděláváte-li online bakalářský titul v oboru základní vzdělání na neziskové univerzitě s tímto druhem uznání, budete se odlišovat od ostatních ve svém oboru.
 • Váš úspěch je náš úspěch, a proto jsme odhodláni poskytovat kvalitní akademiky za dostupnou cenu. Zatímco jiné vysoké školy zvyšují svou výuku, za posledních 5 let jsme zmrazili sazby za studium pro naše vysokoškolské, postgraduální a doktorské programy - a počítáme.
 • Abychom mohli pokračovat v našem poslání poskytovat cenově dostupné vzdělávání, jsou vám elektronické učebnice poskytovány pro všechny vysokoškolské kurzy zdarma. Jako student na plný úvazek vám to může ušetřit odhadem 800 - 2 000 $ ročně v učebnicích!
 • Získáte rozsáhlou nadaci v hlavních oblastech kurzu potřebných k získání licence na magisterské úrovni.
 • Můžete rozvíjet dovednosti v oblasti řízení učebny a studovat výzkum základního vzdělávání, který vám pomůže držet krok s nejnovějšími osvědčenými postupy.
 • Prostřednictvím volitelného cvičení můžete získat praktické zkušenosti ve své komunitě.

Vojenské výhody

Liberty University se zaměřuje na poskytování prvotřídních vzdělávacích zážitků studentům armády po celém světě. Ať už jste současným členem služby, propuštěni nebo odešli ze služby, nebo manželem člena služby nebo veterána, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli na každém kroku cesty.

Jako poděkování za vaše odhodlání a službu naší zemi je Liberty poctěno, že vám může sloužit a podporovat vás při sledování online vzdělávání tím, že nabízí následující výhody:

 • Školné slevy - 250 $ za kreditní hodinu pro vysokoškolské kurzy
 • Další sleva pro veterány, kteří slouží v civilní funkci jako First Responder (méně než 565 $ za kurz)
 • 8 týdenních kurzů, 8 různých počátečních dat každý rok, a žádné nastavené časy přihlášení
 • Potenciální vysokoškolský kredit pro vojenský výcvik

Potenciální možnosti zaměstnání s titulem základní vzdělání online

 • Vzdělávací centra
 • Ministerstvo školství
 • Domácí škola
 • Paraprofesionální výuka
 • Soukromá škola
 • Tutoring

Bakalář vědy v základním vzdělávání má základní jádro a specializovaný obsah výuky, který vám může pomoci splnit požadavky státní výuky.

Pokud splníte další požadavky na licence prostřednictvím svého státu nebo prostřednictvím Master of Arts in Teaching, můžete pokračovat ve státní licenci. Studenti, kteří absolvují BS v online elementárním vzdělávání, budou vybaveni mnoha rolemi, které nevyžadují licenci. Patří sem role správy zdrojů vzdělávání, role soukromých škol, které nevyžadují licenci, a doučování nebo výuka domácích škol.

Požadavky na přijetí pro bakaláře přírodních věd ve vzdělávání

Žadatelé musí mít kumulativní GPA 2.0 nebo vyšší, aby mohli být přijati v dobrém stavu.

Všichni žadatelé musí předložit:
 • Žádost o přijetí
 • Poplatek za podání žádosti *
 • Oficiální přepisy vysokých škol
 • Neoficiální přepisy vysoké školy mohou být přijaty na základě vyplněného formuláře žádosti o přepis **
 • Formulář self-certifikace na střední škole
 • Doklad o znalosti angličtiny

* Neexistují žádné počáteční poplatky za aplikaci; při finanční kontrole se však bude odkládat poplatek za žádost ve výši 50 USD. Tento poplatek se vzdává kvalifikovaným členům služby, veteránům a vojenským manželům - vyžaduje se doklad o ověření vojenského stavu.

** Úřední přepis je nutný do 60 dnů od přijetí nebo před poklesem neúčastnosti pro první sadu matrikulovaných tříd, podle toho, co nastane dříve.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Čtěte více

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Méně