Online bakalářský program Liberal Studies in General Studies dokončovací program z University of Saint Joseph je navržen tak, aby vám nejen pomohl bez problémů převzít vaše stávající vysokoškolské kredity a dokončit bakalářský titul, ale je postaven na osnovách reálného vzdělávání, které vám pomohou dát vám rychle a efektivně pracovat. Vyberte si ze dvou koncentrací: Autism Studies nebo Professional Studies.

Studie autismu - koncentrace autismu studia Bachelor liberálních studií v obecných studiích se zaměří na znalosti a techniky vzdělávat a pomáhat jednotlivcům uvnitř Autism spektra. Obsahuje celkem deset kurzů: sedm teoretických kurzů a tři soustředěné kurzy z praxe, které jsou schváleny BACB.

Tato posloupnost kurzů splňuje požadavky na výuku z praxe a praxe v terénu pro získání zkoušky Board Certified Assistant Behavior Analyst (BCaBA), jak je stanoveno BACB.

Neexistuje lepší, silnější nástroj pro zvýšení příjmů a pracovních příležitostí než vysokoškolský titul. Pokud jste v minulosti nedosáhli vydělávání mládence, on-line bakalář vědy v liberálních studiích je ideální volbou pro dokončení bakalářského studia.

Výhody programu:

  • Kompletně online - kompletní kurzy vlastním tempem, ideální pro pracující dospělé.
  • Přenos stávajících kreditů v undergradech - pracovní zkušenosti mohou být rovněž způsobilé pro získání kreditů.
  • Konkurenční výuka
  • Interaktivní a poutavé kurzy.
  • Dvě koncentrace - studie autismu nebo odborné studie.
  • Constant, technická podpora 24/7.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 23 více kurzů z Saint Joseph's University Online »

Poslední aktualizace Duben 15, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
3 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date