Bakalář liberálních studií ve všeobecných studiích - studie autismu

Všeobecné informace

Popis programu

Online bakalářský program Liberal Studies in General Studies dokončovací program z University of Saint Joseph je navržen tak, aby vám nejen pomohl bez problémů převzít vaše stávající vysokoškolské kredity a dokončit bakalářský titul, ale je postaven na osnovách reálného vzdělávání, které vám pomohou dát vám rychle a efektivně pracovat. Vyberte si ze dvou koncentrací: Autism Studies nebo Professional Studies.

Studie autismu - koncentrace autismu studia Bachelor liberálních studií v obecných studiích se zaměří na znalosti a techniky vzdělávat a pomáhat jednotlivcům uvnitř Autism spektra. Obsahuje celkem deset kurzů: sedm teoretických kurzů a tři soustředěné kurzy z praxe, které jsou schváleny BACB.

Tato posloupnost kurzů splňuje požadavky na výuku z praxe a praxe v terénu pro získání zkoušky Board Certified Assistant Behavior Analyst (BCaBA), jak je stanoveno BACB.

Neexistuje lepší, silnější nástroj pro zvýšení příjmů a pracovních příležitostí než vysokoškolský titul. Pokud jste v minulosti nedosáhli vydělávání mládence, on-line bakalář vědy v liberálních studiích je ideální volbou pro dokončení bakalářského studia.

Výhody programu:

  • Kompletně online - kompletní kurzy vlastním tempem, ideální pro pracující dospělé.
  • Přenos stávajících kreditů v undergradech - pracovní zkušenosti mohou být rovněž způsobilé pro získání kreditů.
  • Konkurenční výuka
  • Interaktivní a poutavé kurzy.
  • Dvě koncentrace - studie autismu nebo odborné studie.
  • Constant, technická podpora 24/7.
Poslední aktualizace Dub 2019

Informace o škole

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Čtěte více

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Méně