Read the Official Description

Obraťte se na nos jako pro identifikaci, kontrolu a analýzu všech typů digitálních důkazů v „digitální forenzní“ na? Jsou fungování průmyslu 4.0 nejen na trati, ale dostat je na rozhraní mezi počítačové vědy znalostí a praktické know-how k postupu? „Internet-of-věcí“ vzbuzuje ve své vědecké zvědavosti a průkopnického ducha? Pak bakalářský studijní program „Digital Engineering“ poskytuje všechny potřebné znalosti o virtuální reality, zpracování velkých objemů dat, vestavěné systémy a počítače a počítačové bezpečnosti. Přečtěte si, jak budoucí pole uměleckého díla a dát je holisticky Díky počítače sci-poznání. S bakalářským titulem v "Digital Engineering and Applied computer science„Vy nárok na náročných odborných a vedoucích pozicích ve všech oblastech!

Váš Struktura kurzu

Akad studijní program "Digital Engineering and Applied computer science - Bachelor of Engineering„Je rozdělena do sedmi budovy na každém jiném semestru. Jedná se o vývoj Acquin (akreditace, certifikace a Institute Quality Assurance) akreditované Národní centrum pro distanční vzdělávání (ZFU) schválené učebního „Technické počítačové vědy“:

 • Vorkurs Math (nepovinné): Volný Math upgrade čerstvá na požádání své matematické dovednosti pro inženýry - pro úspěšný start do prvního semestru.
 • Semestr 1: Váš program začíná s rozšířením svých metodických a osobních dovedností a učí se základy v oblasti informatiky, elektrotechniky, strojírenství příslušných matematiky, digitální technologií a terminologie anglické.
 • Semestr 2: Zde se seznámí s programováním v C / C ++, různých operačních a databázových systémů, jakož i formálních metod informatiky a analýzy.
 • Semestr 3: Programování v jazyce Java a počítačové architektury jsou témata třetím semestru. Jako počítač zvládnout technické mechanismy pro datovou komunikaci a počítačových sítí. Také budete studovat počítačové sítě obecně a zejména internetu. Učí se také základy obchodní administrativa.
 • Semestr 4: Váš studie pokračuje v nejnovějším know-how v oblasti obrazu a zpracování dat, léčených mikroprocesory, programování software a řízení a návrhových vzorů. Získáte veškeré informace o digitální komunikaci a jejích projevů.
 • Semestr 5: Jsou věnovány obchodních procesů a aplikačních systémů, podnikových technologií a projektů a řízení jakosti. Také si vybrat specializaci ze čtyř atraktivních oblastech a tím vtisknout svůj osobní profil jako specialista na design hardwaru, počítačové bezpečnosti, správy informací a virtuální realitu.
 • Semestr 6: Kromě pokročilé počítačové vědy angličtině, která se zabývá C #, bezpečnost sítí a softwaru, jakož i vývoj témat her, mobilní výpočetní techniky, real-time systémů a dat a řízení znalostí samostatně řešit úkol projektu pomocí dříve získané poznatky a na jejich specializace.
 • Semestr 7: Váš Akad Program vás před připravuje individuálně na Váš bakalářské práci a umožňuje vám neomylně svůj konečný disk: s nezávislou produkcí vaší práce a její obhajoby v ústní zkoušky (kolokvia).

Plus: Vaše osobní mikrořadič je zahrnut pro vás v programu letošního Akad je. Integrovat internet věcí již během svého distančního vzdělávání do svého každodenního života - a dozvědět se o zároveň bezpečné ovládání čidel a akčních členů.

Použití jako Akad studentem a zajímavou možností třítýdenní studijní cesty do Sacramento: The Campus programu California!

specializace

 • Virtuální realita SWA40 | SWA41 | CSH20 | SWA60
 • Moderní zpracování dat IMG40 | IMG45 | IMG44 | DBA60 | IMG60
 • Computer Security a Cyber ​​Security a CSI20 | CSI40 | CSI41 | CSI42 | CSI43
 • Embedded Systems EBS01 | EBS42 | EBS60 | CAN40 | EBS43

perspektivy

Nejlepší vyhlídky s Bachelor digitální techniky

Bakalář v části „Digitální inženýrství a aplikované informatice“ dělá vyhledávaným profesionál, který je vybaven technologií, médií a počítačové vědy znalostí a znalostí ekonomiky. Studie bude dostatečně připraví vám za problémy v podnikání: Ať už jako projektový manažer, projektant systému nebo správce, vývojový inženýr, marketingový specialista nebo hraní her a designu vývojář s tímto stupněm máte nárok na náročné úkoly v odborné a manažerské úrovni. Samozřejmě si můžete také absolvovat další školení v podobě studijního programu na univerzitě akad po tomto stupni. Pro více informací, naše studijní poradci jsou rádi pomohou osobně.

Její vysokoškolské studium na Akad: digital, kdykoliv a kdekoliv

Akad univerzita - průkopníkem v oblasti digitální, čas a místo nezávislou magisterského studia

Nastavit své studium od své individuální profesní i osobní situaci. Získat co nejvíce ze svého stylu učení ven! s digital akad studie modelu na částečný úvazek vydělávat bakalářský titul, podaří pružný, jednotlivě a účinnýKampus Akad je centrální rozbočovač pro pregraduální studium. Kdykoliv a mobilní použití tam Online o hudbě. Plán skenuje flexibilitu setkat se a setkávat se svými spolužáky a profesory z. Chcete-li vědět, jak blízko jste se již, jak se vaše bakalářský titul? Pohled na akad Campus dost! S akad studijním modelu jako pracovní studenta úspěšně bakalářským titulem:

 • Učení vzdálenosti: praktické, včas a jasně strukturované studijní materiály. Kdykoliv a kdekoliv. Pro domácí a cestování!
 • Vzdálenost e-learning: efektivní učení prostřednictvím digitálních výukových metod: on-line cvičení, online trénovat a webové školení. Tak, že obsah jsou bezpečné!
 • Interaktivní e-learning: osobní doučování a přímá výměna informací s ostatními studenty. Mezi další dovednosti, které můžete použít v práci, o rovné ziskový!
 • Seminářů (volitelné): kromě virtuálního učení. Naučil okamžitě aplikovat v konkrétních odborných problémů!

Požadavky na přijetí

Mají vysokou školu nebo průmyslovku a vysokou úroveň zájmu v oblasti informačních technologií souvislostech. Ale i když máte technicky orientované odborné přípravy s několika roky odborné praxe, můžete snadno vstoupit do průběhu studia na akad. Také studie bez maturity je to možné. Navíc, pokud jste ještě vejde do matematiky a fyziky a mít základní znalosti z počítačové aplikace, pak je akad-distanční „Digital Engineering“ ideální pro vás.

Co přesně můžete očekávat, že v distanční bakalářské Digital inženýrství a aplikované informatice?

Informujte se v Studie Letter BA_Technische_Informatik_MCS101 vysokoškolák distanční vzdělávání "Digital Engineering and Applied computer science„Na stránce“ Základy mikropočítačů systémy. " Zde vás je naučí, jak mikropočítač systém pracuje na designu, k integraci řídicími systémy pro ovládání a předpisy. Naučíte se základní pojmy a aplikace mikropočítačů, počítačové aritmetiky, kódy budování procesor a paměť a periferní zařízení.

Akad přednášející Prof. Jürgen Plate v této studii dopisu připravený následujících pět témat pro vás:

 1. základní pojmy
 2. počítačové architektury
 3. Reprezentace čísel a znaků v mikropočítači
 4. Vnitřní konstrukce mikropočítačem
 5. Paměť a vstup / výstup

Přesvědčte se sami: Akad areál s jeho pružný, jednotlivec a účinný Studie model, budete přistupovat ke všem obsahu vašeho distančního vzdělávání snadné. Vzhledem k tomu, naučíte, kdy a kde chcete, a uspořádat své pracovní studie nejlépe odpovídají jednotlivým časovým zdrojů - podle potřeby.

Naše nabídka pro Vás: Otestujte si své vysokoškolské studium na Univerzitě akad 4 týdny soud. Máte-li dotazy na „částečný úvazek studie“ je náš přátelský a kvalifikovaný Akad Akademický Poradenství na telefonním čísle 0711 81495-400, jako pro vás osobně. Těšíme se na Váš kontakt!

Program taught in:
Němec
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
42 - 54 měsíců
Kombinované
Price
13,986 EUR
Celkem školné
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date