Bachelor of Science v řízení podniku

Všeobecné informace

Popis programu

Cíle programu

Bakalářská věda v oboru Business Management poskytuje studentům praktické dovednosti a znalosti potřebné k úspěšnému vybudování kariéry v různých obchodních prostředích.

Globální zaměření učebních osnov poskytuje absolventům programu, kteří mají kromě obecných manažerských dovedností a kompetencí také silné znalosti o interkulturních komunikačních praktikách.

přehled programu

V průběhu bakalářského studia v oboru Business Management studenti zkoumají manažerské koncepty a postupy nezbytné k efektivnímu provádění čtyř klíčových funkcí managementu (plánování, organizace, vedení a řízení).

Studenti aplikují své znalosti při řešení aktuálních domácích a nadnárodních obchodních problémů analýzou obchodních případů a dokončením projektových pracovních úkolů.

Absolventi programu budou dobře vybaveni pro řízení projektů a týmů a budou se ucházet o zaměstnání při vstupu do středních manažerských rolí s různými domácími a mezinárodními společnostmi.

Možnosti praxe

Mezinárodní studenti, kteří absolvovali dva trimestry studia na KWU, budou mít příležitost požádat o účast na americkém stážovém programu. Zájemci by měli kontaktovat Admissions Team alespoň čtyři měsíce před datem, kdy by si chtěli začít své stáže.

Žadatelé o stáž musí mít dobrou akademickou úroveň a nemají s KWU žádné nevyřízené finanční závazky.

Umístění a doba trvání těchto programů se může lišit v závislosti na zájmu studentů, jejich akademickém postavení a předchozí pracovní zkušenosti.

Dodatečné výdaje spojené s účastí na stážovém programu nejsou zahrnuty v kurzech KWU. Podpora víz je poskytována kvalifikovaným studentům externí stranou.

Požadavky na přijetí

Jednotlivci, kteří se ucházejí o přijetí do bakalářského programu v oboru Business Management, musí předložit doklad o absolvování vysokoškolského diplomu nebo ekvivalentu GED.

Mezinárodní studenti jsou povinni předložit doklad o absolvování zahraniční instituce srovnatelné se střední školou v USA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience.

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience. Méně